Imprezy Rowerowe sezonu 2013 - II Wojewodzki Zlot Rowerzystow 29-30 czerwca lub 6-7 lipca

apj - 2013-04-09, 09:10
Temat postu: II Wojewodzki Zlot Rowerzystow 29-30 czerwca lub 6-7 lipca
Czas bardzo szybko leci i zblizamy sie po woli do pierwszej naszej duzej imprezy czyli zlotu rowerzystow, ktory odbedzie sie na trasie Chelm - Sobibor - Wlodawa, patronaty to prawdopodbnie starosta chelsmski , wlodawski , burmistrz Wlodawy, prezydent Miasta Chelm no i Maralek Wojewodztwa, na poczatku prosze moze ktos sie podejmie projektu plakatu pod impreze tematy przewodnie to Duch Bieluch (moze byc ten Jarka ) Sobibor i Trzy kultury Wlodawy, ja staram se teraz zalatwic noclegi za free jak ktos moze siegnac po jakiegos sponsora to zapraszam i moze jak by byly jakies pomysly to tez prosze walic jak w dym :-D
pinezka - 2013-04-09, 10:16

ja projekt plakatu mogę naskrobać muszę tylko mieć konkretne dane:
-grafiki, motywy, dokładne opisy co ma się znaleźć
-logo partnerów medialnych i sponsorów albo przynajmniej orientacyjną ich liczbę żebym wiedziała ile zostawić miejsca
-wstępną wersję tekstu, który ma się znaleźć na plakacie również żebym wiedziała ile zostawić miejsca

apj - 2013-04-10, 21:26

wszystko twoja wena twórcza , zostaw najwyżej miejsce na logotypy, dzisiaj potwierdzili patronat Burmistrz i Starosta Włodawy, raczej na 100% Marszałek woj. do tego doaj naszą tv, radio Bon Ton i Radio Lublin, Super Tydzień no i rowerowychelm.pl ogólnie wolna ręka :cheers:
apj - 2013-04-11, 21:24

dzisiaj doszedł Starosta chełmski i na 90% Pani Prezydent naszego Miasta, dodatkowo powinny się znaleźć logotypy AQUA EAST , Bank BGŻ i jeszcze bede chciał aby dolączył się Wójt Rudy Huty w Hniszowie pod dębem Bolkiem planuję pierwszy postój Herbata, kromka chleba wiejskiego z smalcem ze skwarkami i ogórek kiszony i takie tam pierdoły zaraz podam wstępną trasę ;-)
apj - 2013-04-11, 21:42

lub też taka trasa
Wyświetl większą mapę i dogadanie się Wójtem Woli Uhruskiej i podobna sytuacja tylko przystanek przy starym Buzysku czy coś w tym stylu :)

ewa - 2013-05-07, 19:21

pelus lepiej zrobic 6-7 lipca bo 30 czerwca jest http://www.swietoroweru.pl/ w lubartowie wiec moze nam nie dopisac frekwencja
bd66 - 2013-05-07, 20:17

Jak zawsze Ewa ma rację :yes_anim:
Trzeba to wziąć po uwagę :ofool:

apj - 2013-05-07, 21:45

tak oczywiście Ewus mówisz masz impreza jest 6-7, to teraz można w ustawkach zrobić topik Lubartowa i jedziemy ;-) Ewcia zrobisz ?? będziesz organizatorem ?? ;-)
apj - 2013-05-13, 00:05
Temat postu: Zarys
Proszę tą informacje przesyłać i wklejać zaprzyjaźnionym grupom na fora i na tablice na fb itp
Uprzejmie informujemy że II Wojewódzki Zlot Rowerzystów odbędzie się 6,7-07-2013 a nie jak ustalaliśmy na poprzednim zlocie w Firleju w ostatni weekend czerwca, dlatego proszę o zarezerwowanie tego terminu i ewentualna informacje co do ilości osób chcących uczestniczyć w zlocie. W tym roku finał odbędzie się we Włodawie a wstępny plan całego przedsięwzięcia ma się następująco:
Sobota 6 sierpnia -
Zbiórka w Chełmie około godz 9, zwiedzanie Podziemi Kredowych ewentualnie dodatkowo kopalnia odkrywkowa, następnie gdzieś około godz 11 - 12 udajemy się w kierunku Włodawy (Nadbużanką), w Woli Uhruskiej pierwsza dłuższa przerwa, poczęstunek, kawa, herbata itp, potem jedziemy w kierunku muzeum w Sobiborze (zwiedzanie) a następnie udajemy się w kierunku Włodawy, zakwaterowanie w schronisku młodzieżowym i następna część zwiedzania miasta Trzech Kultur, wieczorem kolacja/ognisko. W chwili obecnej nie jestem w stanie podać ceny ale myślę że będzie w miarę niska, staramy się jeszcze o paru sponsorów tak że może będzie całkiem nieźle w najbliższym czasie podamy więcej szczegółów jak by co proszę o zdawanie pytań i w miarę możliwości rozpowszechniania informacji o Zlocie wśród najbliższych cyklistów, pytania proszę kierować na maila: juszczakartur@gmail.com zamieszczony plakat jest oczywiście wersja próbną ;-)

Globi6758 - 2013-05-13, 07:08

zglaszam swoją obecność
:toast:

apj - 2013-05-13, 23:33

oczywiście pomysł jest autorstwa pinezki ja dałem tylko napisy i pare tam takich pierdulek prosze o promowanie na fb bo widze ze malo kto to zrobił, pozdro ;-)
Mich@ł - 2013-05-14, 08:53

Pinezka w grafice i nie tylko jest niezastąpiona.
Brexit - 2013-05-15, 08:09

:sugoi_anim: Ja też się zapisuję, troszke sobie wypoczne i pofolguje. :devil_anim: Troszke też się popływa i pozbijam kilka bąków tak na wycieczce bywa. :sugoi_anim:
xyz - 2013-05-15, 17:38

ja tez zglaszam swoja obecnosc :clap-anim:
jatulik - 2013-05-15, 20:11

Proponuje uruchomić formularz- będzie sprawniej
Doman - 2013-05-15, 20:18

Jeśli wola wasza taką będzie, to formularz wnet przybędzie :)
Mich@ł - 2013-05-16, 06:12

O masz - kolejny poeta domorosły?
kiełbik - 2013-06-05, 19:58

Będę i ja :)
apj - 2013-06-05, 22:16

Proszę o wypełnianie formularza a nie czekanie na ostatnią chwilę, zapomniałem dodać co będzie drugiego dnia, otóż czerpiąc z doświadczeń z poprzednich rajdów to drugi dzień jest z planem i bez planu dlatego będziemy go ustalać na bieżąco czyli na śniadaniu a znając życie to wszyscy pojedziemy do Okuninki ;-)
apj - 2013-06-06, 08:34

sluchajcie mam 500 zl na dodatkowe wydanie mysle o gadzetach, na pewno chyba trzeba zakupic pamiatkowe wpinki to jakis 5 zl od sztuki jesli by mi sie udalo pozyskac albo wam jakies jeszcze kaske to dajcie info co mozna by bylo kupic tak aby dac wszystkim, czekam na propozycje :-D
lookee69 - 2013-06-06, 21:03

Właśnie wypełniłem formularze.Jedziemy z żoną :yes_anim: Pozdrawiamy wszystkich. :-D
apj - 2013-06-06, 23:16

zapisy od paru dni a już jest parę osób chętnych jakieś 18 ;-)
Ewa S
Mirosław K
Artur J
Ewa S
Wojtek Ś
Jaroslaw T
Dariusz S
Anna S
Andrzej Sz
Łukasz K
Hanna W
Wieslaw W
Adrian S
Janusz M
Łukasz M
Teresa M
Dariusz D

Mich@ł - 2013-06-07, 18:41

Ślepy chyba jestem - pokażcie mi formularz palcem.
jatulik - 2013-06-07, 18:55

http://rowerowychelm.pl/
Mich@ł - 2013-06-07, 19:04

Dziękować:)
apj - 2013-06-10, 22:50

Super Tydzień nr 23/2013
gacek - 2013-06-11, 14:02

Zdejmuję pajęczyny z roweru i zawitam na zlocie :-)
Mich@ł - 2013-06-11, 16:49

gacek napisał/a:
Zdejmuję pajęczyny z roweru i zawitam na zlocie :-)

...popiołem posypać:), gdzie Ty się Gacek podziewałeś? No to będzie przewodnik po lasach Sobiboru hehe:)

apj - 2013-06-14, 13:57

no i lista się zagęszcza (31) poniżej podaję osoby które startuja z Chełma poniewaz duża część przyjedzie bezposrednio do Włodawy
Lista
Ewa S
Mirosław K
Artur J
Ewa S
Wojtek Ś
Jaroslaw T
Dariusz S
Anna S
Andrzej Sz
Łukasz K
Hanna W
Wieslaw W
Adrian S
Janusz M
Łukasz M
Teresa M
Dariusz D
Edyta W
Michał W
Grzegorz W
Ryszard W
Bożena Ż
Zdzisław Sz
BOGDAN D
ALINA D
Janusz Sz
Piotr Cz
Piotr Cz
Wiesław S
Justyna K
Marcin Sz
ps. Piotr Cz zapisał sie dwa razy czy tak ma być? mysli mam różne moze ma jakąś dziewczynę i ........ :devil_anim:

apj - 2013-07-01, 22:50

Wysłałem przed chwilą do większości maila takiej treści wypowiadać tez można się i tutaj:
Szanowne Koleżanki i Koledzy, ponieważ muszę wstępnie porobić rezerwację na zwiedzanie podziemi, obozu zagłady i muzeum we Włodawie proszę o wstępną deklarację odnośnie chęci uczestnictwa, główny nacisk proszę położyć na podziemia i muzeum ze względu na dość spory koszt jak i możliwości pojemności obiektów które będziemy mieli przyjemność zwiedzać dlatego proszę drogą zwrotną o odpisanie czy będziesz zwiedzał/a: 1) Chełmskie Podziemie Kredowe - 12 zł, 2) Muzeum we Włodawie - 10zł. Tak dla informacji to zapisanych osób jadących z Chełma jest już prawie 70 osób, dodatkowo część kolegów dojedzie bezpośrednio do Włodawy, tak że chyba możemy liczyć na jakieś 80 osób, zagwarantowane mamy 100 miejsc jak by były jakieś pytania to proszę o tel, pozdrawiam i do zobaczenia

pinezka - 2013-07-01, 23:03

Czy podczas zwiedzania jako organizator imprezy zapewniamy strzeżony parking rowerowy? W Chełmie ostatnio ginie sporo rowerów, lepiej uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń.
apj - 2013-07-01, 23:17

Nie mam pojęcia ale sądzę że zostaniemy i będziemy pilnować jako ChGR chociaż duża część już np Lublina zwiedzała tak że może wystarczy jedna grupa do podziemi ;-) proponuje abyśmy się spotkali jakoś w piątek i obgadali może być na ścieżce np ;-)
ewa - 2013-07-01, 23:47

ja podziemi zwiedzac nie bede tak wiec moge pilnowac, a co do zlodzieje to podobno zlapali sa to 15 i 16-latkowie- bracia. znaleziono 9 rowerów, ale sledztwo policyjne trwa bo adrainowi nie chca oddac roweru
Doman - 2013-07-02, 00:33

Tak się zastanawiam... gdyby czas na to pozwolił (mowa o sobocie), to może pojechać do Jabłecznej to tylko 34 km, więc ze zwiedzaniem wyjdzie niecałe 4 godziny
pinezka - 2013-07-02, 14:15

Zwiedzanie:
1) podziemia kredowe - NIE
2) muzeum we Włodawie - TAK

Spotkanie - bdb pomysł

króciutki - 2013-07-02, 21:29

Ma pytanie teoretyczne jak jest koszt wyprawy bez tych pierdoł tzn. podziemia ,Sobibór,Włodawa i co potrzeba zabrać jak coś oprócz pogody :lol-above-anim: roweru oraz chęci do szczęścia
apj - 2013-07-02, 22:19

20 zł jedzenie (obiadokolacja i śniadanie) 16 zł nocleg bez pościeli (kołdra jest ale nie powleczona) proponuje brać śpiwór i to tyle ;-) koszt noclegu podrożał aż około 80% dla dorosłych (uchwała Rady Powiatu w ostatnim miesiącu) ale dla nas wynegocjowałem dzisiaj jedną cenę tak że luzik
apj - 2013-07-03, 21:36

spotkanie organizacyjne w WILIAMSIE o godz 17 w piątek bardzo proszę o przybycie omówimy szczegóły zlotu i tematy organizacyjne :)
djmazi83 - 2013-07-03, 21:42

o której startujecie w sobotę? może bym"odprowadził" was do woli
apj - 2013-07-03, 22:16

około 9, czy ktoś wraca do Chełma samochodem około 16 zainteresowany jest tym redaktor Radia Lublin który z nami chce pojechać ale o 20 musi być w Lublinie na dyżurze radiowym a może ktoś wie czy PKP jeździ do Włodawy ??
jatulik - 2013-07-03, 22:21

Jazda rowerem tylko z ChGR-em :clap-anim:
Aaapap - 2013-07-03, 22:36

jatulik napisał/a:
Jazda rowerem tylko z ChaGieRem :clap-anim:

ChaGie'e'Rem! (?)

Pozdrawiam
--
"Mam słabą silną wolę"

apj - 2013-07-04, 22:34

przypominam o spotkaniu w piatek o 17 ;-) , proponuje też abyśmy na zlocie zrobili fote pamiątkową z tego roku może być rano (mogą dojść osoby które np nie jadą na zlot, tylko do zdjęcia) ale i może być wieczorem :cheers:
xyz - 2013-07-05, 09:06

ale rano w sobote???czy moze w niedziele,he,he.mozna byloby fotke zrobic.i fajno jakby byli tez ci,co na zlot sie nie wybieraja. :clap-anim:
ewa - 2013-07-05, 18:55

jutro o godzinie 9 (planujemy zrobic zdjęcie w aktualnych strojach (Aqua East) :) tak wiec wszyscy ktorzy jada i posiadaja takowy strój proszeni sa o zalozenie konkretnie tych strojów a ci ktorzy niestety nie moga z nami jechac a maja te stroje proszeni sa o ich załozenie i przyjazd na Plac Łuczkowskiego do zrobienia pamiatkowego zdjecia. :lets_sin-anim:
pinezka - 2013-07-05, 20:28

Podsumowując koszty:
20 zł - wikt
16 zł - nocleg we Włodawie (własny śpiwór)
1,5 zł - ubezpieczenie NNW
2,5 zł - koszt przewodnika w Sobiborze (na osobę)
40 zł - SUMA

DODATKOWO
9 zł - podziemia kredowe w Chełmie
10 zł - zwiedzanie muzeum we Włodawie

xyz - 2013-07-06, 07:33

dzien czas zaczac.zycze wszystkim uczestnikom zlotu wojewodzkiego cyklistow,zreszta drugiego,udanej zabawy,ciekawych wiadomosci i znajomosci.niech bedzie fajnie-odluzmy dzielace nas animozje i bawmy sie.pozdrawiam :clap-anim:
Brexit - 2013-07-06, 07:49

Popieram kolege ! - pozwiedzamy ,popływamy , poobijamy się i pośpiewamy :sugoi_anim: :cheers:
xyz - 2013-07-06, 08:16

popieram adriana :cheers: :toast: :beer:
szelak - 2013-07-07, 18:22

Było super!!!!!
Doman - 2013-07-07, 18:50

Teraz żałuję, że nie zostałem z Wami.
Niestety musiałem wracać do Chełma, z powodu maratonu MTB i niestety to był największy błąd, ale już się nie powtórzy. Nie chcę więcej słyszeć o maratonach, zawodach itp. Dla mnie to temat zamknięty.

Tak wyglądała trasa pierwszego dnia.

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku.

ewa - 2013-07-07, 19:16

na początek zdjęcia Wojtka
bylo superrrrrrrrrr :clap-anim: :coolio_anim: :cheers: :thumb-up_anim: :sugoi_anim:

jastasz - 2013-07-07, 19:22

51 cyklistów zameldowało na Placu Łuczkowskiego swoją gotowość uczestniczenia w II Wojewódzkim Zlocie Rowerzystów. Oprócz chełmian, tegorocznych organizatorów, swoje reprezentacje przysłali rowerzyści Lublina, Puław i Świdnika.
Nasze Ewcie sprawnie przeprowadziły proces rejestracyjny i wręczyły każdemy uczestnikowi pamiątkowe plakietki. Po okolicznościowej sesji zdjęciowej, nasi Goście zwiedzili Podziemia Kredowe. O 11 ruszyliśmy na nasz rowerowy szlak. W Nowinach pierwsze pechowe zdarzenie, strzela opona w rowerze Zdzicha. Ruszamy dalej, w Uhrusku wita nas Wójt Gminy Wola Uhruska a towarzysząca Mu Pani Nauczycielka, w miejscowym kościele bardzo ciekawie opowiadała o historii Uhruska i pogranicza polsko - ruskiego. Przy wyjeździe z Uhruska mamy bardzo przykry wypadek zderzenia się dwóch rowerzystów i niestety jeden z uczestników Rajdu ze złamaną ręką zostaje odwieziony do szpitala. Bardzo Mu współczujemy, przesyłamy pozdrowienia i życzenia szybkiego powrotu na rowerowe trasy.W Woli Uhruskiej, Pan Wójt podjął nas smakowitymi pierogami i napojami oraz opowiedział o teraźniejszości i planach inwewstycyjnych na przyszłość. Dalej nasz szlak prowadził do Sobiboru, gdzie zwiediliśmy muzeum martyrologii Żydów z całej Europy.
Ruszyliśmy do Włodawy, niestety pech towarzyszy nam nadal, mamy kolejne dwa wystrzały opon. Dojeżdżamy do Włodawy już bez dodatkowych "atrakcji". Tutaj w Muzeum mieszczącym się byłej Synagodze, poznajemy Masto Trzech Kultur.
Kolejny etap, to zakwaterowanie w miejscowej szkole i towarzyskie pogaduchy ciągnące się do późnych godzin.
W niedzielę po śniadaniu pożegnaliśmy się z naszymi Przyjaciółmi i wyruszyliśmy w drogę powrotną.
Rajd super, zadowoleni i uśmiechnięci uczestnicy, nawiązane nowe znajomości. No i pogoda, była bardzo łaskawa ze sprzyjającym wiatrem.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólną jazdę, szczególnie Pawłowi za przygotowanie Rajdu i do zobaczenia na kolejnych takich imprezach

ewa - 2013-07-07, 21:02

co sie mnie poplatalo i wszystkie zdjcia( Wojtka i moje) sa w jednym albumie wiec jeszcze raz podaje link https://plus.google.com/photos/105423768064293723999/albums/5897896695846179217
apj - 2013-07-07, 21:59

wielkie dzięki za udaną imprezkę i tekst jastasza, parę fotek https://plus.google.com/u/0/photos?pid=5897964699160354434&oid=105414269531607729745 no i link http://moje.radio.lublin....i-w-drodze.html media wojewódzkie się zainteresowały tak że luzik bo nasze to chyba niekoniecznie ;-)
pinezka - 2013-07-07, 22:07

Zdjęcia Ewy i Wojtka super, Wojtuś Twoje poświęcenie podczas fotografowania zdecydowanie się opłaca :)
Peluś nie wiem jak innym ale mi ten link ze zdjęciami nie działa.

ewa - 2013-07-07, 22:14

a mi pokazyje moje zdjecia tylko przemieszane
Justysia - 2013-07-08, 08:35

Kochani!
było super! Wam wszystkim i każdemu z osobna wielkie DZIĘKI :-) za atmosferę, za cierpliwość i wsparcie, gdy wydawało się, że lepiej jest zawrócić...
a w szczególności Ewciom - za dodanie otuchy w "trudnych" chwilach
ściskam wszystkich cieplutko :-D

xyz - 2013-07-08, 13:17

dzieki wszystkim za wspaniala atmosfere podczas tegorocznego zlotu.mysle,ze dalismy rade chociaz nie mi to oceniac,w organizacji tej imprezy.podziekowania dla apj-ta,dzieki papo smerfie.mysle,ze pozostale smerfy pokazaly,ze mozna na nich polegac.podziekowania rowniez naleza sie wiesiowi za wesole granie.ognisko bez gitary to jak rower bez lancucha.wiesiu dzieki i czekam na wiecej.pozdrowienia dla uczestnikow kraksy-choc jeden z nich ma szczegolne pozdrowienia.mysle,ze zlot sie bardzo udal.dziekujemy rowniz fotografom,dzieki ktorym zawsze mozemy byc uwiecznieni na zdjeciach-zwlaszcza ewci.nie przejmuj sie,ze masz aparat ze zlomu,jat to mowia niektorzy,robisz fajne zdjecia i to sie tylko liczy.dzieki wszystkim i do zobaczenia na trasach :cheers:
xyz - 2013-07-08, 13:22

pelus zdjec nie moge twoich zobaczyc.zrob cos.a fakt,ze nasze media maja takie swieto w d....swiadczy o ich profesjonalizmie.
ewa - 2013-07-09, 00:00

Podziekowania naleza sie Grzechowi, za jego pomoc w zakupach. Dzieki wielkie :clap-anim:
apj - 2013-07-09, 00:12

no tosz mu prawie samochod polamalismy ;-) ale dobry chlopak pomogł jak bylismy w potrzebie ;-) Ewcia Tobie tez bardzo dziekuje ogolnie wszystkim bardzo zajefajni jestescie a Adrianek nawet mi zmienil kasete :sugoi_anim:
apj - 2013-07-09, 16:55

http://moje.radio.lublin....dia-lublin.html
jatulik - 2013-07-09, 18:41

Impreza super ale jak zwykle pod....alacz zaczyna....
kolego w kamaszach czas wydorośleć!

apj - 2013-07-09, 22:04

nie ma jaatulik co się obruszać ale o zlocie pisał Super Tydzień, www.chelmonline.pl i Radio Lublin w 2 audycjach ;-) ale mimo wszystko zlot należy zaliczyć do udanych ;-) , pozdro i do następnego kręcenia :toast:
jatulik - 2013-07-09, 22:19

co ma Super Tydzień czy Radio Lublin do gościa, który po raz kolejny zaczyna mącić?
zs - 2013-07-09, 22:58

A mnie się podobało, było naprawdę sympatycznie chociaż połowę trasy zrobiłem solo. Fajnie , że mogliśmy się spotkać z koleżankami i kolegami z innych miast naszego regionu. Szkoda tylko, że tak szybko minęło. Piękne krajobrazy, wspaniali uczestnicy, niesamowity klimat zlotu. Do zobaczenia za rok na kolejnym zlocie . . . :)
P.S. Potwierdzam Ewcia robi zajefajne fotki. :)

apj - 2013-07-09, 23:17

roadrunner napisał/a:
pelus zdjec nie moge twoich zobaczyc.zrob cos.a fakt,ze nasze media maja takie swieto w d....swiadczy o ich profesjonalizmie.
oj wiesz co tu gadać faktycznie Bon Ton poleciał w ...... i nie zauważył że obok MK jest tez Zlot którego organizatorem była chełmska grupa, kiedy będzie po raz następny nie mam pojęcia ..... ech szkoda gadac
glang - 2013-07-10, 07:26

apj napisał/a:
roadrunner napisał/a:
pelus zdjec nie moge twoich zobaczyc.zrob cos.a fakt,ze nasze media maja takie swieto w d....swiadczy o ich profesjonalizmie.
oj wiesz co tu gadać faktycznie Bon Ton poleciał w ...... i nie zauważył że obok MK jest tez Zlot którego organizatorem była chełmska grupa, kiedy będzie po raz następny nie mam pojęcia ..... ech szkoda gadac


Przeciez dzisiaj środa i nic nie stoi na przeszkodzie zeby nawet w piatek ukazal sie material ze zlotu !!!

jastasz - 2013-07-10, 09:41

Grzegorz, podpowiedz to Jarkowi.
jatulik - 2013-07-10, 10:31

po takich sympatycznych wpisach nic nie trzeba podpowiadac -a swoja droga to może warto rozwazyc ustalenie osoby odpowiedzialnej za dostarczanie informacji do mediów- nie tylko radio jest w Chełmie- nie wystarczy być madralą i krytykować--proponuje niech tym się zajmie roadrunner-on zawsze ma dużo do powiedzenia--będzie miał okazje się wykazac
apj - 2013-07-10, 21:23

dobra niech już zostanie tak jak było dalej będę pisał po gazetach i dzwonił do radia jak ma z tego znowu wypłynąć jakieś wielkie halo, dzisiaj np znowu dla Radia Lublin udzielałem wywiadu odnośnie naszego zlotu jak i wypadku, przestrzegałem i udzielałem rad odnośnie ubezpieczenia rajdów itp ;-) :sugoi_anim:
pinezka - 2013-07-10, 21:38

Peluś no to jesteś twarzą i głosem chełmskich rowerzystów :)
i Bóg zapłać za zażeganie sporu.
Amen :)

apj - 2013-07-10, 21:47

http://www.chelmonline.pl...3%B3w-foto.html
Brexit - 2013-07-10, 22:10

Oto wierszyk mały oby kapcie wam pospadały. :sugoi_anim: Na drugim Zlocie Rowerzystów się stawiłem.Do grupowego zdjęcia się ustawiłem.Było nas 50-cioro,były: Puławy.Świdnik,Lublin i niezrzeszonych kilkoro. :thumb-up_anim: Podziemia Kredowe były zwiedzane,a rowery przez nas pilnowane.Cała kolumna przez miasto przejechała,choć po drodze była chryjka mała.W Woli Uhruskiej zostaliśmy miło przywitani i drożdżówkami z soczewicą,kapustą i kaszą poczęstowani. :sugoi_anim: Gmina ta jest dla turystów przygotowana,więc rowerzysto wpadaj do niej będzie twa twarz uradowana.Po drodze parę
kapciów po drodze złapali- więc wszyscy sprawdzajcie swe opony - nie bedziem tak często stawali.A ku przestrodze - spójrz w lewo,spójrz w prawo jest bezpiecznie jedż żwawo -lecz z uwagą bo na rowerze jeżdzi się szybko ale z powagą. :coolio_anim: W Sobiborze obóz zagłady zwiedziliśmy i historię tego miejsca usłyszeliśmy.Była wojna i ofiar wiele więc zawitajcie i tam moi przyjaciele.Na ognisku było gitarzystów wielu-był: Wiesław Magda Justyna ,każdy grał inaczej nie było Jankielów.Były także i swawole ale cisza o tym - pisać o tym nie wole . :devil_anim: Grupa była zgodna i zgrana toć wycieczka była udana.Była rybka i pływanie choć było gorąco to w mej pamięci zostanie. :clap-anim: Nasza Ewo ukochana nie klnij po południu i z rana.Możesz klnąć po północy ile masz tylko sił i mocy. :thumb-down_anim: Duże brawa dla Justyny- jest wytrwała, niech zapamiętany zostanie upór tej dziewczyny. :thumb-up_anim: Podróż była dwudniowa,lecz jej wspomnienie w pamięci się nie schowa. :cheers:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group