Ubiór - Koszulki - dyskusja otwarta

apj - 2009-09-27, 17:29
Temat postu: Koszulki - dyskusja otwarta
Ponieważ coraz więcej osób zaczyna wspominać o koszulkach, które by nas w jakiś sposób wyróżniały a jeździmy przecież po całej Polsce, na szybko zrobiłem projekt - propozycję. Myślę że koszulki powinniśmy zakupić sami no chyba że znajdzie się jakiś sponsor (było by miło) o nadruk herbu wystapię do władz Miasta może sie uda (mam nadzieję) o tylną część czy nazwę portalu wystapie o dofinansowanie do Zarządu Chełmskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych (może też się uda troszkę uszczuplić budżet ChSIS) tekst na rękawku będzie wykonany chyba metodą flock ponieważ każdy będzie chcial mieć inny (tam nie trzeba robić matrycy)a naniesiony na jakiś delikatny nie sztuczny materiał który będzie naszyty na rekawek, tak mi się wydaje że powinno być spoxik, proszę o swoje opinie i propozycje
zs - 2009-09-27, 17:59

Nie no Paweł propozycja projektu spoxic, trzeba by się rozejrzeć za dobrymi jakościowo koszulkami o przyjemnej kolorystyce. Nie wiem ale może nazwijmy maszą grupę jakoś, w sumie jeżdzimy sporo razem i tak mi sie wydaje , że powinnismy przyjąć nazwe a docelowo może powołać klub rowerowy czy coś w tym rodzaju, co myślicie o tym
apj - 2009-09-27, 19:52

fajne koszulki tylko obawiam się że gdybyśmy chcieli tyle zrobić zadruku to by nas wyniosło troszkę drogo, wtedy nie każdego było by stać , ale tutaj mogę się mylić, co do propozycji zs to oczywiście możemy powołać jakiś ale chyba nie formalny klub i przypiąć się do kogoś bo jeśli zawiążemy stowarzyszenie lub klub to wchodzi dużo papierów, kwitów, składki itp chyba że będzie ktoś sie tym zajmował za free, chyba lepsza formą była by jednak grupa nie formalna działająca np przy stowarzyszeniu ChSIS i nazywała się lc24, wtedy jest strona ma kto prowadzic kwity itp ale to pod rozwagę :mrgreen:
apj - 2009-09-27, 20:08

tylko mnie nie zrozumcie źle ze jakoś chce to zagarnąć czy mieć władze nad wszystkim, po prostu nawet do pisania projektów na rajdy ChSIS ma już doświadczenie i inne tam pierdoły, boje się tylko abyśmy się nie porozbijali na grupki, dlatego moja propozycja to taka grupa nieformalna , oczywiście jeśli będzie wola zrobienia klubu i będą osoby chętne w nim działać to się do niego piszę,pozdro
apj - 2009-09-28, 07:20

najtańsze a wmiarę dobre znalazłem takie jak ma Świdnik :-) , podaję link http://stoor.istore.pl/pl/koszulki-rowerowe
zs - 2009-09-28, 07:28

Nie wiem ale jakas troche jak dla mnie za mdła, powinna b yc chyba jakas żywsza mam na mysli kolory
Mich@ł - 2009-09-28, 10:06

Jestem również za bardziej kolorowymi koszulkami...Pomysł Wojtek jest warty realizacji. Tylko kierowcy będą znów nieszczęśliwi, że Chełm zakorkowany jak ostatnio w sobotę to było. I tak ciężko czasami przejechać przez nasze miasto a tu dojdzie im "walka" z rowerzystami. Może zmobilizuje to nasze władze by stworzyły ścieżki rowerowe po których można się bezpiecznie poruszać. Te, które mamy są beznadziejne...wysokie krawężniki, źle ułożona kostka no i piesi wałęsający się po nich. Trzeba zmienić mentalność ludzi by uważali gdzie chodzą. Kilka razy zwracałem uwagę policjantom patrolującym miasto by pouczali pieszych chodzących po ścieżkach rowerowych. Strach pomyśleć co się może stać gdy rozpędzony rowerzysta wpadnie na 2-3 letnie dziecko idące z bezmyślną mamą po ścieżce rowerowej.
apj - 2009-09-28, 19:46

oczywiście zgadzam się że koszulki powinny być bardziej kolorowe , nawet oglądałem taką stronę, koszulki prześliczne tylko już nie damy rady wstawić jakiś własnych napisów chyba że potem inna metodą wszyjemy na rękawkach, pojedyncza koszulka kosztuje w okolicy 150 zł, cudna a gdybyśmy zamawiali większą ilość to 124 zł szt, podaje link http://www.inkdividual.com/ , proszę sobie zrobić symulacje :mrgreen: a co do masy krytycznej to nie wiem z założenia jest to "Masa Krytyczna – nieformalny ruch społeczny, polegający na organizowaniu spotkań maksymalnie licznej grupy rowerzystów i ich wspólnym przejeździe przez miasto. Spotkania te odbywają się pod hasłem "My nie blokujemy ruchu, my jesteśmy ruchem" i mają na celu zwrócenie uwagi władz i ogółu społeczeństwa na zwykle ignorowanych rowerzystów." no i tutaj mam trochę zgrzyt jako radny RM wiem że nigdy wcześniej nie było robionych tyle ścieżek co teraz, jakie są to są, temat na następną dyskusję , w chwili obecnej mamy na Al. 3 maja, I AWP cała, w planach jest Wojsławicka, może w tym roku dodatkowo ruszy Hrubieszowska, wiem tez że jest znowu podnoszony temat zagospodarowania Uherki tam też chyba ma być traska, tak że nie wiem czy ma sens, oczywiście idea pokazania że tez jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego jest jak najbardziej warta uwagi, dobra bo się rozpisałem Wojtek możemy coś takiego robić lub w tym stylu dla pokazania że jesteśmy i ilu nas jest , po czymś takim jako nieformalna grupa możemy złożyć jakieś swoje propozycje co do np dbania czy technik robienia tras rowerowych, nasze pokazanie siły poprzez ilość ma coś wnieść dlatego możemy doprowadzić do dialogu społeczności rowerowej z władzami Miasta, jak przesadziłem to piszcie :mrgreen:
zs - 2009-09-29, 07:47

apejot, wydaje mi się , że koszulko powinny być jednak interesujace bo będziemy w nich jakis czas jeździć i bedzie nam przyjemnie jesli beda i dobre jakościowo i i wizualnie atrakcyjne. Mysle że wykonanie napisu LC24 i logo chełma na koszulce oraz np nazwiska na rekawku nie bedzie ani strasznie drogie aini specjalnie trudne technologicznie do wykonania przez firmy zajmujace sie tym. Wazne , że bysmy wszyscy mieli jakąś nazwe jakiś znak rozpoznawczy może to byc własnie i "LC24"
Mysle że więcej nie ma sensu nic drukowac na koszulkach.
Zapraszam do dyskusji i wypowiadania sie pozostałych kolegów i kolezanki. Dziwne , ze jak dotad nie zabrały głosu dziewczyny które z nami jeżdżą a prezecież chodzi o "CIUCH". dziewczyny do boju.

zs - 2009-09-29, 08:01

Apejot mysle , że jako Radny jestes troche przewrażliwiony politycznie odnośnie tego co piszesz na temat przejazdu Masy Krytycznej przez miasto. Ma to na celu nie krytyke władz miasta za brak sciezek rowerowych bo ich jest rzeczywiście jak na lekarstwo pomimo że od siedmiu lat zaczeto je budowac i ich pomału przybywa ale zwrócenie uwagi kierowcom pieszym społeczeństwu lokalnemu , że rowerzysci stanowia coraz bardziej znaczaca grupe uczestników ruchu. By kierowcy baczniej zwracali uwage na rowerzystów i podniesli swoja kulture ruchu na drogach gdzie nie ma wytyczonych sciezek rowerowych , by piesi nie chodzili nagminnie po sciezkach rowerowych co grozi wypadkiem a ja nigdy nie zauwazyłem by straz miejska czy policja zwróciła kiedykolwiek uwage pieszemu poruszajacemu się po ściezkach rowerowych czesto nawet z dziecmi w wózkach. Ja rozumiem , że Wojtkowi chodzi własnie o takie podejście do tematu. Moim zdaniem pomysł Wojtka jest jak najbardziej godny rozwazenia jesli juz nie wtym roku bo sezon sie kończy to napewno w roku przyszłym moglibysmy rozpoczac i dołaczyc do kilkudziesieciu miast i miasteczek w Polsce który taki przejazd cyklicznie organizują.
Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Masa_Krytyczna

zs - 2009-09-29, 09:43

zs napisał/a:
Apejot mysle , że jako Radny jestes troche przewrażliwiony piszesząc na temat przejazdu Masy Krytycznej przez miasto. Ma to na celu nie krytyke władz miasta za brak sciezek rowerowych bo ich jest rzeczywiście jak na lekarstwo pomimo że od siedmiu lat zaczeto je budowac i ich pomału przybywa ale zwrócenie uwagi kierowcom pieszym społeczeństwu lokalnemu , że rowerzysci stanowia coraz bardziej znaczaca grupe uczestników ruchu. By kierowcy baczniej zwracali uwage na rowerzystów i podniesli swoja kulture ruchu na drogach gdzie nie ma wytyczonych sciezek rowerowych , by piesi nie chodzili nagminnie po sciezkach rowerowych co grozi wypadkiem a ja nigdy nie zauwazyłem by straz miejska czy policja zwróciła kiedykolwiek uwage pieszemu poruszajacemu się po ściezkach rowerowych czesto nawet z dziecmi w wózkach. Ja rozumiem , że Wojtkowi chodzi własnie o takie podejście do tematu. Moim zdaniem pomysł Wojtka jest jak najbardziej godny rozwazenia jesli juz nie wtym roku bo sezon sie kończy to napewno w roku przyszłym moglibysmy rozpoczac i dołaczyc do kilkudziesieciu miast i miasteczek w Polsce który taki przejazd cyklicznie organizują.
Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Masa_Krytyczna

Mich@ł - 2009-09-29, 10:42

W temacie "naszych" dziewczyn to nie znam zdania większości z nich ale zdanie Marysi znam (dziwne, że jeszcze nie zalogowała się tu i nie stworzyła swojego profilu). Jej zdaniem koszulka powinna mieć dość wysoką stójkę by chronić szyję przed zimnem i wiatrem. Kolory preferowane to czerwono-czarno-białe...będą jak to mówi pasowały jej do malowania roweru (Merida Kalahari 550), a dla kobiet to dość ważna o ile nie najważniejsza kwestia. Nie poddaje pod dyskusję kwestie materiału z jakiego ma być zrobiona bo akurat to jest sprawą oczywistą. Na plecach może byśmy zamówili jakiś obrazek cyklisty a pod nim napis www.lc24.pl
apj - 2009-09-29, 20:21

co do koszulek to chyba zamówimy w http://www.inkdividual.com/ proszę sobie posprawdzać i porobić projekty, osoby zainteresowane spotkają się w jednym miejscu zrobimy projekt i wyślemy ja najpierw do nich zadzwonię dowiem się coś bliżej tematu, koszulka będzie kosztowała 129 pln (drogo zdaję sobie sprawę ) postaram się o jakiś sponsoring i każdy z was też może jak ma jakieś możliwości, oczywiście w zamian dla sponsora możemy na koszulce zamieścić np na tylnej kieszeni logo jego firmy, czy coś w tym stylu, napiszcie co wy na to
zs - 2009-09-29, 20:25

Zgadzam się z Wójtkiem w 100% i w temacie "masy" i w temacie koszulek
apj - 2009-09-30, 19:40

projekt wydumany z Vallą i ZS oczywiście na wszystko pojdą napisy, herb, nazwa grupy itp, proszę o opinie :-)
proszę kliknąć na fotę :-)

apj - 2009-09-30, 21:35

spokojnie Wojtek, powolutku teraz każdy z nas już wiem ze Valla, zs i ja szukamy sponsorów, jeśli będzie jakiś duży to i może one wyjdą za free albo symboliczna kaskę, więcej będę wiedział jak wrócę do pracy i pokręcę się koło tematu :mrgreen:
zs - 2009-10-01, 07:17

Wojtek , ja sam namawiałem apejota by te koszulki jednak były dobrej jakości i wizualnie tez by były fajne. A jesli chodzi o wizualna strone to tez napewno bedziemy się lepiej czuc wśród braci rowerowej jak bedzie miła dla oka. Sporo jeździmy i będą dość intensywnie eksploatowane. Rzeczywiscie cena ma duze znaczenie wiec spróbujemy poszukac sponsorów. Jesli ktos naprawde kocha jazde rowerem to napewno cena nie powinna go odstraszyc. Jak wiesz bylismy troszkę wczoraj z Vallą u apejota i udało sie nam wspólnie stworzyc projekt koszulki załaczony wyzej. Jesli bys miał jakies uwagi do projektu to pisz.
Nie było łatwo, dyskusję z Vallą bo potem bylismy juz sami skończylismy w Odlocie po 24 tej, szkoda że nie było z nami Ciebie. Praktycznie omówilismy wszystko.
Duze dzięki dla Apejota i jego zony za bardzo goscinne przyjęcie i bardzo przepraszamy że głośno rozmawialismy i że nie zawsze na temat .

apj - 2009-10-01, 08:08

He ha na koniec to już wszyscy mało co mówiliśmy na temat :mrgreen:
zs - 2009-10-01, 08:09

No tak , to prawda masz racje jak zwykle apejot, ale skoro juz wszystko powiedzielismy wczesniej . . . .
Mich@ł - 2009-10-01, 08:11

Apj masz wspaniałą żonę-ZS przyłączam się do podziękowań za gościnę. Jak nadmieniali przedmówcy obgadaliśmy wszystko i fakt, że często nie na temat ;-) ...koszulki zostały wybrane i teraz prosimy o akceptację ogółu zainteresowanych. Kto się nie wypowie w temacie niech nie ma później pretensji, że mu się nie podoba wzór ubranka ;-)
apj - 2009-10-03, 11:44

wstępnie rozmawiałem z Urzędem Miasta o sponsoring , szanse są siedzę nad pismem :-)
usagi - 2009-10-07, 00:17

Witam,
Na prośbę kolegi przygotowałam takie 2 wstępne projekty.


pozdrawiam rowerzystki i rowerzystów z Chełmu :)

Mich@ł - 2009-10-07, 06:48

Dzięki piękne Usagi. Poczekamy co powie nasza "brać rowerowa". Jeśli będą jakieś uwagi będę Cię prosił jeszcze o delikatne przeróbki. Zapewne projekty te masz już w formacie .svg wymaganym przez producentów naszych koszulek. Dziękuję za już i proszę o jeszcze. Jak zwykle zawsze można na Ciebie liczyć. Z Freelancerowym pozdrowieniem "We will never forget" ;-)
apj - 2009-10-07, 09:10

dobra dodam swoje 5 groszy, przód wariant 2 ten bez czerwonego koła , pod herbem napis Chełm, plecy tam gdzie jest logo sądzę że powinien być napis Chełmska Grupa Rowerowa LC24 a pod nią po całej długości ale ukosem adres strony www.lc24.pl , font coś ala kuba ręczny dotyczy jedynie adresu strony , poniżej nie ma tutaj ale są kieszonki na kieszonkach chyba środkowych PGE główny sponsor chyba loga itp ze strony http://www.zke.com.pl/, na rękawkach same loga PGE, pod ręką chyba sam napis CHEŁM, jak to widzicie ?? chociaż jak tak myślę to może być po jednej stronie Chełm po drugiej logo lc24 i Stowarzyszenia które jest właścicielem portalu ale to do dyskusji
Mich@ł - 2009-10-07, 09:17

Tak by było właśnie dobrze. Odpowiednie sugestie ale już na gg przekaże mojej koleżance Usagi
usagi - 2009-10-07, 11:39

apj napisał/a:
dobra dodam swoje 5 groszy, przód wariant 2 ten bez czerwonego koła , pod herbem napis Chełm, plecy tam gdzie jest logo sądzę że powinien być napis Chełmska Grupa Rowerowa LC24 a pod nią po całej długości ale ukosem adres strony www.lc24.pl , font coś ala kuba ręczny dotyczy jedynie adresu strony , poniżej nie ma tutaj ale są kieszonki na kieszonkach chyba środkowych PGE główny sponsor chyba loga itp ze strony http://www.zke.com.pl/, na rękawkach same loga PGE, pod ręką chyba sam napis CHEŁM, jak to widzicie ?? chociaż jak tak myślę to może być po jednej stronie Chełm po drugiej logo lc24 i Stowarzyszenia które jest właścicielem portalu ale to do dyskusji


Hej,

1. od sponsora pasuje załatwić logo w krzywych z kolorami z księgi loga.
2. z tego co widzę czciona "ala kuba ręczny" jest darmowa...więc nie ma problemu.


Valla nic się nie martw wsio w krzywych będzie tak jak producent chce:)

pozdrawiam

Mich@ł - 2009-10-07, 11:44

Apj obiecał załatwić logo w krzywych także luzik. Nie wiem jak Ci się Usagi odwdzięczymy. Medale dla [PL] też zrobiłaś super i szkoda tylko, że nie zostały do tej pory przyznane i uroczyście wręczone. Wielkie buziaki za wszystko ;-)
usagi - 2009-10-07, 11:48

Valla z medalami to była kupa czasochłonnej roboty, tu to relaks :)
Mich@ł - 2009-10-07, 14:50

Po uwzględnieniu poprawek zaproponowanych przez Apj powstał poglądowy model koszulki...

Oczywiście nie jest to wersja finalna, którą to mam nadzieję zrobi Usagi ;-) . Proponujcie zmiany kolorów napisów, wielkości logo itp. Wszelkie sugestie zostaną wzięte pod uwagę. Special thx for [PL]_Pokrok ;-)

apj - 2009-10-07, 14:55

moja na szybko zrobiona propozycja, podczas rajdu i na forum zapraszam do dyskusji
zs - 2009-10-07, 15:03

Sa spoko apejot, mnie się podobają.
apj - 2009-10-08, 10:22

jeszcze mnie coś z lekka natchnęło w nocy a może bo mamy dużo miejsca na przodzie okolice brzucha dać foto naszej Górki Chełmskiej takie jakieś stonowane i delikatne foto albo obrys, chyba jednak lepsze foto by było w końcu ona najbardziej jest kojarząca z naszym miastem, coś w tym stylu ja zdjęciami bym dysponował no admin portalu też co wy na to ??
zs - 2009-10-08, 12:51

Hm, widok górki mówisz , ja bym nie przesadzał z ilościa grafiki, bo wyjdzie "wies tańczy i spiewa" ale to moje zdanie ciekawe jak inni patrza na pomysł apejota
apj - 2009-10-08, 12:59

chodziło mi bardziej o coś w tym stylu, ale nie upieram się :mrgreen:, ale też nie chcę przedobrzyć tylko jak już robimy to chciałbym aby były zajefajne fakt momentami jak sie zagalopuję to mogą przejść w kicz, tak że piszcie
zs - 2009-10-08, 13:08

Znam te koszulke jest sliczna, nie bierz sobie za bardzo do serca moich słów po prostu wydaje mi sie że nie powinnismy za duzo pchac, jesli górka to ok ale wtedy troche powinnismy zdjać reklam
apj - 2009-10-08, 13:10

spoxik tylko że przód to mamy całkowicie pusty, zresztą i tak nas czeka jeszcze wspolna rada wszystkich zainteresowanych , nad końcową wizualizacja koszulki, nie ??
zs - 2009-10-08, 13:11

hm, myslę , słuchaj apejot a mógłbys zrobic symulacje takiej koszulki z górka ?, popatrzylibysmy jakby to wygladało . . . ?
stero - 2009-10-08, 15:54

zdanie moje jako osoby niezaleznej w tym temacie - zgadza sie jak za duzo napchacie koszulka bedzie nieczytelna i nie wiadomo w jakim celu ona bedzie sluzyla - jako reklama??
moim zdaniem ma byc skromna wyposazona w te loga co bedzie was wyroznialo jako grupe chelmska w tlumie innych rowerzystow (np na rajdach). widzialem juz pare koszulek i w niektorych wlasnie nawet nie wiedzialem co wzasadzie reprezentuja.

przemyslcie zanim przesadzicie
my ze swoich zadowoleni - troche po kosztach ale - koszulka reprezentuje nas a nie firmy i instytucje dzialajace w swidniku

apj - 2009-10-14, 14:44

proszę o zgłaszanie chęci zakupu koszulek, koszt bez dotacji wynosi 129 PLN , wirtualnie mamy już kaskę na część dofinansowania do koszulek, koszt jednostkowy jest uzależniony od ilości osób które będą chętne, tak że proszę o sygnał w miarę możliwości szybko, pozdrawiam
Mich@ł - 2009-10-14, 18:13

Deklaruję chęć zakupu koszulki. O rozmiarach doczytam na stronie producenta i podam w późniejszym terminie.
zs - 2009-10-14, 20:40

Ja tez zamawiam dwie koszulki.
Mich@ł - 2009-10-16, 08:48

Jak się przedstawia sprawa koszulek i na jakim jesteśmy etapie? Kiedy przewidujemy, że dostaniemy je w nasze spragnione łapki?
apj - 2009-10-16, 09:07

wszystko jest oki, z sponsorem podstawowym i stowarzyszenie nie ma problemu w najbliższym czasie powinna być kaska, troszkę się przeciągnie z UM Chełm (procedura związana z prawem zamówień publicznych i wydaniem decyzji na zgodę administracyjna zamieszczenia herbu miasta na koszulce) ale w sezon nowy wjedziemy już w nowych koszulkach tak ze wszystko powinno być oki. Potem to już tylko podział komu dajemy (oczywiście zrobimy jakieś spotkanie przy małym jasnym aby temat obgadać) i jaka dopłata, sądzę że będzie niska ale czas pokaże :evil:
Mich@ł - 2009-10-16, 09:11

A projekt gotowy i wiadomo już na 100% jak będzie wyglądała? Czy w krzywych też już jest bo coś się nam Usagi widząc jakie z nach fachowcy-graficy zbiesiła ;-)
zs - 2009-10-16, 14:49

Projekt jest ten co apejot pokazywał na stronce ostatnio jest ok, fajnie że sie uda ten pomysł z koszulkami.
Mich@ł - 2009-10-16, 15:27

Wiem ZS jaki jest projekt bo jestem jego współtwórcą. Pytałem się czy jest już zrobiony w tzw. "krzywych" czyli formacie Corela lub Adobe takim jaki wymaga producent koszulek. Temat obgadałem z Apj na gg więc odpowiedź już znam.
apj - 2009-10-16, 16:43

dla ścisłości w krzywych podaje się tylko teksty i obrazy jakie mają być zamieszczone na koszulkach, wszystkie loga i opisy mamy w krzywych, do producenta wysyła się jedynie swoje propozycje oni robią projekt i przysyłają do akceptacji, jak wpłynie cała kaska na konto to złapię kontakt z producentem, projekt zamieszczę już od nich na stronach forum do akceptacji :-P
apj - 2009-10-27, 20:09

dobra , jest już czas na zapisy na koszulki, proszę popatrzeć na stronie producenta jaki rozmiar http://www.inkdividual.com/, grafika jest już zaakceptowana przez nas wstępnie , ja im prześlę jeszcze aby zrobili projekt i nam odesłali do akceptacji, czyli na dzień dzisiejszy proszę przesłać mi na maila apj@lc24.pl ilość zamawianych koszulek , męska czy damska i rozmiar , odpłatność za jedną koszulkę około 40 - 50 PLN
Mich@ł - 2009-10-27, 21:18

Jak pisałem poproszę sztuk 1-nie mam centymetra krawieckiego więc rozmiar podam jutro jak kupię takowy :-P
stero - 2009-10-28, 18:52

a czy ja tez mogę miec wasza koszulke??
apj - 2009-10-29, 23:40

tak oczywiście za 500 zł :evil: :mrgreen:
Mich@ł - 2009-11-11, 20:26

Ja nie wiem jaki mi trzeba rozmiar. Czytam na stronie producenta i nic mi nie pasuje, jak zgadza się obwód kołnierza to się nie zgadza długość lub inne wymiary.....pomocy :-D . No chyba, że kolarze są tak właśnie zbudowani a ja nie pasuje do tego wzorca.
apj - 2009-11-12, 11:50

http://wiadomosci.ngo.pl/...aign=12.11.2009
coś na temat Masy Krytycznej w Poznaniu

apj - 2009-11-12, 19:04

powli skłaniam sie za nia co i jak trzeba doklodnie pomyśleć jak to technicznie przeprowadzić :mrgreen:
Mich@ł - 2009-11-12, 20:45

73Wojtek napisał/a:
Valla jaki ty maruda jesteś :mrgreen: Bierz MAXA - zawsze można skrócić ;-) Co do masy w Poznaniu to powiem tyle, że ten Prezydent ośmieszył się i popełnił polityczne samobójstwo. Z niecierpliwością czekam na pierwszą chełmską masę :roll:


Koszulka maxx z rozmiarówki producenta ma 116 cm w klacie-czy ja wyglądam na Pamele Anderson? :mrgreen: -będzie na mnie wisiała. No chyba, że oszczędniej planujemy czyli jedna koszulka na dwie osoby :mrgreen:

weronika - 2009-11-13, 19:48

Ja tez chętnie pisze się na koszulkę jeżeli jest jeszcze możliwość
Meg - 2009-11-15, 15:30

Witam wszystkich serdecznie. Też zamawiam koszulkę CHGR LC24. Rozmiar XL zapewne, gdyż jak widzę producent ma zaniżoną rozmiarówkę. Pozdrawiam
Mich@ł - 2009-11-15, 19:30

Witamy w końcu Meg na forum :mrgreen:
apj - 2009-11-16, 10:54

wysłalem koszulki do wstępnego projektowania do firmy co ma je robić , jak sie odezwa lub prześle to poinformuję :lol:
apj - 2009-11-17, 08:23

cd koszulek, osoby zainteresowane koszulkami proszę o kontakt ze mną telefoniczny do końca tygodnia będę chciał temat już częściowo zamknąć, niestety niektóre osoby będą miały podniesiony koszt koszulek, głównie chodzi o osoby które ani razu z nami nie jeździły, podyktowane jest to tym że dofinansowanie nie jest aż tak duże w porównaniu z zainteresowaniem, przewidywałem zainteresowanie kupnem około 15 osób a jest już ponad 20 dlatego proszę o tel do mnie w celu sprecyzowania ostatecznej listy i wyliczenia ceny zarówno tych osób które jeżdżą jak i tych które dopiero mają zamiar do nas dołączyć, tel do mnie 0 513 775 747 , pozdrawiam
ps.wczoraj już dostałem wstępny projekt ale jest parę poprawek które muszą nanieść jak dostane projekt zadowalający przedstawię go na forum

apj - 2009-11-17, 12:44
Temat postu: projekt
tak będą wyglądały nasze koszulki
apj - 2009-11-26, 21:50

informuję że w przyszłym tygdoniu zbieram pieniądze na koszulki, proszę o osobisty kontakt, kaska do reki :lol: , wszystkich zadeklarowanych proszę o kontakt telefoniczny 513 775 747, mam nadzieję że jak pójdzie wszystko szybko i sprawnie to w tym tygodniu będziemy mieli koszulki, pozdrawiam
Mich@ł - 2009-11-26, 22:54

W przyszłym tygodniu zbierasz kasę, a koszulki będą już w tym tygodniu? ;-) . To się nazywa prędkość w działaniu :mrgreen: ...Apj na prezydenta. A z tym do "ręki" to już Ci coś pisałem... :mrgreen:
apj - 2009-11-26, 23:34

oj w tym roku :evil:
apj - 2009-11-30, 22:48

zapraszam osoby które się zadeklarowały chęcią kupna koszulek w środę na godzinę 17,00 na Lwowską 51 (budynek ChSM) , po zebraniu pozostałej części tzw wkładu własnego i numeracji, zamówienie zostanie przesłane do producenta, jak by coś nie było jasne proszę o tel. 513 775 747
apj - 2009-12-10, 20:46

dzisiaj dostałem maila od producenta że koszulki zostały wysłane, jak tylko dojdą dam znać, troche mam pira czy nie ma tam jakiejś literówki :-?
apj - 2009-12-11, 16:07

są koszulki, faktycznie numeracja bardzo mała trzeba będzie z parę kg zgubić przez zimę, dziś od godziny 17 do 18 jestem na Lwowskiej 51 tam można odebrać koszulki jak coś to proszę o tel, pozdrawiam
Mich@ł - 2009-12-12, 07:22

Da się wcisnąć :lol:
apj - 2010-01-08, 08:38

Wojtek ty te koszulki w końcu odbierzesz czy nie ?? :mrgreen:
Gość - 2010-01-08, 16:58

Mi teraz sweter by się przydał :mrgreen: Zgłoszę się niebawem 8-)
Mich@ł - 2010-03-16, 19:33

Widzę, że niektórzy zbyt szybko dostali koszulki CHGR. Kompletny brak zainteresowania z ich strony życiem Grupy jest jak dla mnie naganny. Mam nadzieję, że w przyszłości zastanowimy się dwa razy zanim dopłacimy do ubioru. Przykro mi to pisać ale taka jest prawda.
apj - 2010-03-16, 21:11

i tu Valla chyba przyznam ci racje :-(
Mich@ł - 2010-03-16, 21:15

Wcale mnie to nie cieszy ale zwykle mam rację :cry: . Niestety krytyki nikt nie lubi i dlatego krytykujący nie są osobami akceptowanymi, a wręcz są uznawane za aspołeczne.
apj - 2010-03-16, 21:23

he he to żeś wymyślił nowość :-P
Mich@ł - 2010-03-17, 12:00

Tak Wojtek, miałem na myśli zakup po preferencyjnej cenie i doskonale wiesz, że nie chodzi mi tu ani o Ciebie ani o Twoją żonę. Miałem na myśli inne osoby. Nie myślałem o zaangażowaniu nawet w sensie wspólnego jeżdżenia ale uczestnictwie aktywnym w życiu Grupy tj udzielanie się na forum, pomysły na wspólne akcje rowerowe itp. Ale dość już biadolenia - wkrótce nasz pierwszy rajd i tym się teraz zajmijmy ;-)
apj - 2010-03-17, 12:13

chłopaki ja tam jestem dobrej myśli, nie wszyscy muszą być biegli i mieć czas na spoglądanie na forum co jakiś czas, myślę że się odwdzięczą jazdą z nami (może złe słowo odwdzięczą ale nic mi nie przychodzi do głowy teraz) i podczas rajdów jakimiś pomysłami, np wiem że Mirek K dziś puścił w eter w Urzędzie Miasta info o naszym rajdzie wszyscy dostali taką wiadomość przez wew internet, chłopaki ja i tak się cieszę ze jest zainteresowanie nasza inicjatywą po ogłoszeniu w Super Tygodniu prawie o 100% skoczyły wejścia na portal tak że źle chyba nie jest głowa do góry wystarczy że będzie nas dobrych napaleńców 5 to pociągniemy za sobą "masy" i co dużo tutaj gadać spełni sie marzenie Wojtka zrobimy masę, pozdro :lol:
zs - 2010-03-18, 10:48

Decyzja jaką podjelismy w ubiegłym roku by zaprojektować i zamówić koszulki rowerowe dla naszej grupy uwazam za jak najbardziej słuszna . Napewno bedziemy juz wyraźnie zauwazalni podczas przejazdów. Koszulki jedno a nagłasnianie min przez APJ-ta w mediach to drugie co powoduje , że nasz grupa sie rozrasta i mam nadzieje że w tym roku znaczaco sie powiekszy. Bo i do mnie i do APJ-ota zgłaszaja sie nowi chetni. Mam nadzieje , że osoby które wzięły od nas koszulki naszej grupy w dalszym ciagu bedą sie utozsamiać z nasza grupa i beda brały udział w imprezach organizowanych przez nas. Napewno trzeba pomyśleć o środkach na nowe koszulki dla nowych chetnych którzy zapisza sie do nas w tym roku. Jesli sa wśród nas osoby które mogły by pomóc w kwestii sponsoru\ingu koszulek to prosimy o info. Myslę że jak każdy szanujacy sie klub czy grupa powinnismy pomysleć o jakiejś bardziej uroczystej formie przyjmowania nowych adeptów do naszej grupy . Nie wiem czy w formie wspólnego spotkania i pasowania np czy inny sposób otwieram dyskusje na ten temat, może macie jakies fajne pomysły . . .
apj - 2010-03-18, 13:41

zależy czy to będzie kobieta czy mężczyzna (żart) :mrgreen:
Mich@ł - 2010-03-18, 17:37

zs napisał/a:
Nie wiem czy w formie wspólnego spotkania i pasowania np czy inny sposób otwieram dyskusje na ten temat, może macie jakies fajne pomysły . . .


Przepraszam bardzo, że tak zapytam ale pasowanie czego do czego? :mrgreen:

Mich@ł - 2010-03-19, 06:04

A może by tak, gdy będziemy zamawiali drugą partię koszulek dla nowych członków CHGR pomyśleć też o spodenkach? Dodanie projektu ogólnego i to nawet w "krzywych" nie powinno nastręczać większych problemów - mamy przecież już gotowe wzory. Jedyny minus to jak zwykle są pieniążki. Może już zacznijmy rozglądać się za sponsorami ;-) . Docelowo marzy mi się byśmy mieli pełen komplet ubranek na lato i zimę wraz z ocieplanymi kurteczkami w barwach Klubowych. To są może odległe dzieje ale marzenia trzeba mieć by do nich dążyć i realizować je.
zs - 2010-03-19, 07:49

Valla w pełni Cie popieram , bo bez spodenek troche zimno. I proponuje by spodenki w pierwszej kolejności dać tym co maja juz koszulki CHGR. Ale jak zwykle wszystko w rekach sponsorów a właściwie w naszej umiejetności znalezienia ich.
Mich@ł - 2010-03-20, 07:28

Mam nadzieję, że od momentu nagłośnienia naszej inicjatywy w mediach sponsorzy będą "walili do nas" drzwiami i oknami ;-)
dewude - 2010-04-23, 11:38

Czy temat strojów umarł?? Mam nadzieję że nie, bo właśnie chce kupić strój rowerowy wiec upiekł bym 2 pieczenie na raz. Czy ktoś juz wie jaki byłby koszt kompletnego stroju?
Mich@ł - 2010-04-23, 12:08

Coraz więcej ludzi do nas dołącza więc zapewne niedługo znów zamówimy koszulki.
weronika - 2010-04-23, 12:13

Muszę się pochwalić, że promuję CHGR w żółciutkiej koszulce, na ścieżkach rowerowych Lublina ;) Pozdrawiam
apj - 2010-04-23, 12:49

temat stroju bardzo aktualny koszt koszuli przy pojedynczym zamówieniu to 160 zl chyba a od 6 wzwyż 130 zl, planuję ze koszulki będziemy robić pod koniec wakacji, kłopot ze sponsorami no chyba ze ktoś jakiegoś ma :lol: bo to trzeba się trochę nałazić jak sa jakieś pomysły czy propozycje to zapraszam do dyskusji
Mich@ł - 2010-04-23, 12:53

Pod koniec wakacji to nam ze 100 trzeba będzie jeśli ludzie nadal będą do nas tak "walić drzwiami i oknami" :mrgreen:
apj - 2010-04-23, 13:07

to pomyśl skąd wziąć kaskę na dofinansowanie no chyba ze wszyscy chcą płacić po 130 zl
dewude - 2010-04-23, 16:53

W takim razie muszę zapytać u siebie w pracy tylko w tym celu muszę udać sie do Lublina żeby pogadać z dyrektorem
apj - 2010-05-04, 23:52

z tego co wiem Madzia będzie zamawiała koszulkę teraz w pełnej odpłatności jeśli ktoś ma chęć niech się z nią skontaktuje do 5 koszulek cena wynosi 160 pln, od 6 cena 130 pln, ja sądzę że może kaskę będę miał pod koniec roku jak dobrze pójdzie od sponsorów oczywiście , tylko nie wiem czy będzie akurat przeznaczona na koszulki czy inną część ubioru np. bluzy na wyprawy w aurze jesiennej, ale to jeszcze do przemyślenia no chyba że ktoś teraz dysponuje jakimś miłym sponsorem aby coś dodał do koszulek :->
apj - 2010-08-04, 16:03

wraca temat koszulek, jestem już po wstępnych rozmowach z TU UNIQA o dofinansowanie koszulek czy dadzą to nie wiem ale rozmawiać trzeba, plan jest taki występujemy o dofinansowanie 60 koszulek + trochę spodenek po 30 dla ChGR LC24 i KR ALFA bo jeździmy najczęściej razem tak że trzeba się troszkę wspierać, dobrze będzie jeśli dofinansują nam około 50% pozostałą część ponosimy my, koszulki będą zamawiane w innej firmie wstępnie kosztują po 90 pln przy większej ilości będzie pewnie taniej, sponsora też szukają koledzy ze Świdnika, zapewne nie dla wszystkich chętnych starczy tak że ustalimy potem jakieś kryterium aby było sprawiedliwie ale to później najpierw załatwmy dofinansowanie, co wy na to ??
dewude - 2010-08-04, 17:56

No i super jestem chętny zwłaszcza że nie posiadam jeszcze żadnej "klubowej"
Krzysztof - 2010-08-19, 09:18

Też piszę się na koszulkę
apj - 2010-12-15, 23:19

wstępny projekt może coś z tego wyjdzie na razie zarys proszę o sugestie w przyszłym tygodniu jadę rozmawiać może coś z tego wyjdzie, chodzi tylko o zamysł co dodać co odjąć
apj - 2010-12-15, 23:28

spodenki
Mich@ł - 2010-12-16, 07:04

Czyżby zmiana barw regionalnych? ;-) ... nie podoba mi się ten napis "Lubelskie - smakuj życie"... może lepiej coś z Chełmem. Za wczesna pora bym coś na szybko zaproponował ale o tym pomyślę. Ten kolorek ala róż też jakoś do mnie nie przemawia choć być może na koszulce dla naszych pań ładnie by wyglądał :mrgreen:. Z grubsza Apj kosztorys kompletu robiłeś?
apj - 2010-12-16, 07:54

o wizualizacji nie rozmawiamy w ogóle bo to jest nowe logo Urzędu Marszałkowskiego pod które staram się podpiąć co do kolorów to jeszcze nie wiem, jeśli dajemy więcej informacji o Chełmie to musimy zmienić sponsora bo Urząd Marszałkowski na pewno nie dofinansuje taka jest w chwili obecnej strategia wojewódzka i nic na to nie poradzimy jeśli większość nie będzie chciała jeździć w tych barwach to proszę o sygnał abym z siebie nie zrobił głupka w rozmowach z Marszałkiem a pod nazwą Lubelskie - smakuj życie jechaliśmy do Gdańska i nie było źle tak że proszę o info zwrotne nie ukrywam że zależ mi na czasie , planuje wystąpienie o jakieś 30 kompletów dla nas i 20 dla Alfy, pozdro
wiesław 2 - 2010-12-16, 09:41

Nie bardzo możemy ingerować w wygląd tych stroi.
Jest zawodowa grupa kolarska /męska/ co ma prawie różowe stroje. ale to zawodowa a ja już widzę -RÓŻOWA OSTRYGA, RÓŻOWA PANTERA.
Ech, wcisnę się i w róż.
Cóż za agencja reklamowa robiła ten projekt dla Marszałka.
Ile jest dofinansowania na te wdzianka.

apj - 2010-12-16, 09:52

Kurde drogie koleżeństwo nikt tych stroi nie robił znaczy agencja tylko ja , będę się starał aby koszulki były koloru pomarańczowego z wstawkami ciemnego niebieskiego, to jest tylko zarys chodzi o szatę graficzną szczegóły będziemy dogrywać potem ja miałem tylko bmp i nie mogłem zbytnio poszaleć a ile dofinansowania to jeszcze nie wiem ja będę walczył o 100% jak się da to będzie git :lol:
wiesław 2 - 2010-12-16, 11:10

aaa, jak tak to tak ;-) . źle zrozumiałem poprzedni Twój post. Ile mamy czasu aby coś zaproponować :?:Myślę o przodzie koszulki.
apj - 2010-12-16, 13:56

ja wstępnie chce być u Marszałka do końca roku a koszulki będziemy zamawiać chyba w mikesport
Mich@ł - 2010-12-16, 19:01

No skoro wyglądu koszulek nie możemy zmienić i są sponsorowane w 100% to zamawiaj i po sprawie. Mam nadzieję, że materiał będzie równie dobry jak obecne, które mamy.
Maniek - 2010-12-16, 19:37

Projekt mi się podoba :-) ważne aby był sponsor to możemy i promować lubelskie
Tak się składa, że Chełm to też lubelskie :mrgreen:
Moja "Połówka" by była na pewno zadowolona
z różowej Pantery heeeeee :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dzięki APJ za starania :-D

Mich@ł - 2010-12-21, 12:56

Byłem na stronce Mikesport ale jakoś nie widzę u nich możliwości zrobienia koszulek na zamówienie (napisy, logo itp). Jeśli się mylę to proszę o dokładny link. W jakiej technologii robią nadruk?
apj - 2010-12-21, 15:02

można zadzwonić (0) 512-441-424 i tel/fax: +48 (012) 296-01-08
wiesław 2 - 2010-12-25, 18:30

propozycja przodu koszulki
wiesław 2 - 2010-12-25, 19:29

zarys przodu - PROPOZYCJA-
wiesław 2 - 2010-12-25, 20:04

lubię misie a przód koszulki taki ubogi
Mich@ł - 2010-12-26, 11:58

Świetny projekt.
apj - 2010-12-26, 21:43

gdybyśmy się jakimś cudem obyli bez sponsora to projekt gdzieś by wyglądał tak jak w załączniku, natomiast jeśli będzie sponsor to coś będziemy musieli przekombinować w grafice, kolory oczywiście w rzeczywistości będą inne na rajdach padła propozycja aby były pomarańczowo niebieskie i tak tez zaprojektowałem w załączniku projekt do dyskusji, proszę o opinie oczywiście bardzo mocno wziąłem sugestie Wieśka :lol:
wiesław 2 - 2010-12-26, 23:42

Ja dalem propozycję na przód koszulki. Ingerowałem w logo i aby nie zebrać batów w drugiej wersji zrobiłem samego misia.
Myślałem aby wybrać jedną z 2 propozycji a tył pozostanie LUBELSKI- MARSZAŁKOWSKI.
Dla mnie to wygląda b. oryginalnie. Jak dojdą kolorki o których mowa będzie barwnie.

gacek - 2010-12-27, 07:26

Orginalny pomysł. W herbie miasta mamy misia i w sumie to nic innego nie przychodzi do głowy żeby wyeksponować na koszulce. No ewentualnie jeszcze ducha bielucha na rowerze :mrgreen:
Mich@ł - 2010-12-27, 08:38

Projekt jest naprawdę świetny ale kolory jak dla mnie nie pasują. Ukraińsko-białoruskie i jakieś takie blade.
Aaapap - 2010-12-27, 18:26

apj napisał/a:
można zadzwonić (0) 512-441-424 i tel/fax: +48 (012) 296-01-08


Wynik mojej kwerendy:
http://www.inkdividual.com/
lub:
http://www.attique.pl./

Można rozważyć dodatkowo:
TopPrint w Łodzi, BCM Nowatex, CMT Polska oraz Vitesse i Quest, ale oni - z tego co słyszałem -wolą większe zamówienia.

Pozdrawiam

Mam nadzieję że nie wprowadzam nadmiernego zamieszania

apj - 2010-12-27, 18:41

ostatnie koszulki zamawialiśmy w inkdividual materiał i wykonanie bardzo dobre ale niestety rozmiary bardzo małe, przeglądałem koszulki w attique i już są większe ale nie wiem jak z wykonaniem te koszulki do których podałem wcześniej kontakt tj mikesport to mam ich koszulkę i jest w miarę dobrze wykonana ale to już chyba temat do obgadania potem teraz skądś trzeba wyrwać sponsora i zaklepać projekt ale bardzo dzięki za namiary sklepów :lol:
jalabee - 2010-12-27, 21:03

Uważam, że Wiesia grafiki i Pawełka projekt są świetne. Mam małe, ale co do koloru. Zauważyłem zresztą, że nie tylko ja.
Zawsze mi się podobały kolory grupy t-mobile.

apj - 2010-12-28, 22:37

kolorystyka ponoć ma być błękit, ciemny niebieski i wstawki żółte, Rafał zajął się już kontaktem z producentem i przy ilości 30 kompletów tj. koszulka i spodenki koszt będzie wynosił jakieś 120 PLN, w dniu jutrzejszym coś więcej pewnie będziemy wiedzieli o sponsorach to wtedy dam znać, pozdro
Mich@ł - 2010-12-29, 08:02

Te kolory już bardziej do mnie przemawiają. Może jeszcze rozważymy umieszczenie naszego niedźwiadka takiego jak jest umieszczony na chełmskich autobusach...

http://urzad.chelm.pl/che...es/cla-logo.jpg

...np. zamiast przedniego koła w obrazku roweru.

jalabee - 2010-12-29, 10:56

Niedźwiedzie są naprawdę fajne. To już by były dwa. Michał to logo nie jest przypadkiem CLA ?
Mich@ł - 2010-12-29, 11:37

Zapewne tak, ale ten niedźwiadek chełmski w ich logo jest super-mógłby zastąpić przednie koło w naszym logo. Nie mam tu programu by to obrobić jakoś i pokazać ale sądzę, że wyglądałoby fajnie. Jeśli to zastrzeżone logo CLA to można wystąpić z oficjalną prośbą o wykorzystanie go w naszym logo - sądzę, że prezes CLA nie odmówi. Dziś będę u Apj to razem może coś potworzymy.
Rumun - 2010-12-29, 12:30

super to wyglada:)
Doman - 2010-12-29, 15:11

Bez urazy Michał ale ten niedźwiadek z logo CLA wygląda BEZNADZIEJNIE
Rumun - 2010-12-29, 16:44

Doman napisał/a:
Bez urazy Michał ale ten niedźwiadek z logo CLA wygląda BEZNADZIEJNIE

fajnie właśnie!

Mich@ł - 2010-12-29, 16:57

Kwestia gustu. Zrobi się projekt to ludzie zadecydują.
wiesław 2 - 2010-12-29, 17:36

Zdjęliśmy z Pawłem misia z koła aby nie ingerować w logo CHGR. Źle jest zmieniać logo co roku.a tym bardziej mieć nawet częściowo wspólne w tym wypadku z CLA.
CLA to nie pojazdy ekologiczne, CHGR to ekologiczne, zgodne z naturą, a w raz z nami stanowią jej część.
Zobacz co się dzieje za biednym misiem CLA. Biedak macha łapkami a coś mało zdrowego dopadło go i trawi.
A polarny z przodu koszulki /w ryku bojowym jak grupa CHGR/ to taki wycinek z naszego herbu, który jest po jego lewej stronie.Otoczenie naszego misia to czysty błękit nieba nie zmącony niczym paskudnym. Słowem-poezja, natura niczym nie zmącona.
Tak należy odbierać barwy i znaki na koszulce CHGR.

Doman - 2010-12-29, 19:54

Michał zobacz jak to wygląda ( zrobione na szybko i bez przekonania )
Mich@ł - 2010-12-29, 20:39

Faktycznie nieszczególnie :->
Rumun - 2010-12-31, 15:11

to ostatnie tez moze byc :-D
apj - 2011-01-09, 22:39

wstępnie mamy już chyba około 3,5 tys od sponsorów szukamy jeszcze z jednej jakiejś firmy tak aby dobić do 6 tys. i wtedy 30 kompletów dostaniemy za free tak że luzik i na topienie marzanny będziemy chyba w nowych koszulkach :mrgreen:
weronika - 2011-01-10, 15:31

Dawno nie byłam na forum, przeglądam dziś i jestem pod wrażeniem! Świetny projekt! Gratuluje pomysłu ;)
Rumun - 2011-01-11, 08:57

apj napisał/a:
wstępnie mamy już chyba około 3,5 tys od sponsorów szukamy jeszcze z jednej jakiejś firmy tak aby dobić do 6 tys. i wtedy 30 kompletów dostaniemy za free tak że luzik i na topienie marzanny będziemy chyba w nowych koszulkach :mrgreen:

fajnie by było miejmy nadzieje ze sie uda

Mich@ł - 2011-01-22, 20:13

Odświeżam temat. Wiadomo coś już? Kolory zostają jak w projekcie? Chce zamówić buty SPD i chciałbym pod kolor ubranek dobrać :-P
Falcon - 2011-01-22, 22:09

Mam jedno pytanie, dlaczego kierownica w rowrze z loga jest nie w tą stronę tzn od siodelak a nie do?
Falcon - 2011-01-22, 22:10

Mam jedno pytanie, dlaczego kierownica w rowrze z loga jest nie w tą stronę tzn od siodelak a nie do?
Wicio22 - 2011-01-22, 22:15

Bo to falkon lowrider jest :mrgreen:i to w dodatku dwuosobowy :mrgreen:
Falcon - 2011-01-22, 22:21

Lowrider moze byc ale nie zabradzo trzebaby sie pochylac do przodu zeby ta keretrzymac?
Wicio22 - 2011-01-22, 22:35

jedna osoba kręci a druga(płci żeńskiej) kieruje stopami , :mrgreen: i jazda po wybojach
:mrgreen:

Falcon - 2011-01-22, 22:37

to w takim razie nie low - tyko sexrider :mrgreen:
Falcon - 2011-01-22, 22:44

Hmm bo czasem mam takie freudowkie lub niztowskie zajawki :mrgreen:
Wicio22 - 2011-01-23, 00:29

jak go zwał tak zwał ale na ramie powinno pisać ....zdełano w u.s.r.r. manufactured by Jewgienij Jebiewdenko :mrgreen:
Wicio22 - 2011-01-30, 15:48

Witam!Mam ciekawy pomysł odnośnie ubioru,mianowicie można by zamówić w jakiejś firmie naszywki z logiem CHGR i naszego miasta,przyczepiane na rzepa.Nie każdy posiada koszulki naszej grupy i w ten sposób przyczepianie emblematów np na sakwy lub kamizelki odblaskowe ewentualnie inną odzież rowerową było by łatwiejsze i bardziej dostępne ,koszty na pewno były by niższe i co za tym idzie każdy mógłby zakupić po kilka sztuk a doszycie rzepa nie nastręczyło by aż tak wielkich problemów.Drugą ważną rzeczą była by możliwość naklejania loga na odzież zimową lub sakwy,plecaki itp. bylibyśmy w ten sposób rozpoznawalni i nie było by sporów o fason i kolorystykę.Pozdrawiam
Wicio22 - 2011-01-30, 16:07

Drugi pomysł który wpadł mi przed chwilą do głowy :mrgreen: Można zamówić naklejki z logo CHGR na foli oracal odpornej na wodę i promieniowanie UV do ozdobienia naszych rumaków ,bidonów ,kasków itp.Usługodawców w tej dziedzinie jest mnóstwo chociażby na allegro a ceny nie powalają z nóg,sam chętnie ozdobiłbym sobie kask lub bidon naszym logiem :mrgreen: Pozdrawiam!
Mich@ł - 2011-01-30, 16:38

Pomysły jak najbardziej godne uwagi. Wiadomo kto ma się tym zająć prawda? ;-)
Wicio22 - 2011-01-30, 16:57

:mrgreen: jak to kto?Pewnie że nasz ojciec dyrektor :mrgreen:
apj - 2011-02-16, 14:46

wiec tak obrabiam jeszcze logo COOL (nauka jazdy) i będzie komplet, nie mam pojęcia jak to rozmieścić dlatego daje pod dyskusje w załączniku projekt rozbity na rękawki, przód, tył itp
apj - 2011-02-16, 22:06

plik pobrano 32 razy i żadnych zastrzeżeń ? czy aż tak do dupy ? bo czas zamawiać a nie wiem co sądzicie , dajcie znać
wiesław 2 - 2011-02-16, 22:16

jest dobrze tylko równomiernie rozmieścić loga. Ale pewnie tak będzie jak dokończysz.
apj - 2011-02-16, 22:43

dodałem naukę jazdy i zdjąłem tła i jak może być czy coś zmieniamy ??
wiesław 2 - 2011-02-16, 22:49

dla mnie jest dobrze
Mich@ł - 2011-02-17, 07:11

Na bokach aż tyle razy musi się to samo powtarzać?
apj - 2011-02-17, 07:50

to jest bardzo wąski pasek nie wiem do końca czy to aż tak będzie mocno widoczne ale dla zadowolenia sponsorów moim zdaniem niech będzie chyba że myślicie inaczej :lol: poza tym bardzo dużo zostaję wolnego miejsca i jak tego nie dajemy to tak trochę pusto, koszulki z ubiegłego roku miały napis Chełm w pionie i nie było chyba źle :-P
jalabee - 2011-02-17, 08:12

Bardzo dobrze, że to się powtarza. Jest to bardzo ważne miejsce dla sponsorów. Dobrze widoczne z boku. Właśnie to widza inni np: przechodnie oraz ludzie w samochodach, których wyprzedzamy. Dla mnie bomba koszulki.
Mich@ł - 2011-02-17, 14:53

To może napis dać w pionie sponsora-będzie większy i lepiej widoczny.
apj - 2011-02-17, 15:04

6 sponsorów ??
Mich@ł - 2011-02-17, 15:14

Na boku widzę 2 :->
jalabee - 2011-02-17, 22:52

Z racji że zostałem poproszony :)
Wstawiam tabelę rozmiarów. Spodenek oraz koszulek.
Sam osobiście jeżdżę w rozmiarówce L spodenek oraz koszulka.
Nie jest zaniżona, ani zawyżona.

apj - 2011-02-17, 22:56

dobra dostałem projekt spodenek mi osobiście się nie podoba bo za dużo chyba naszego miśka jutro się z nimi dogadam co i jak i zamieszczę, proponuje spotkanie na poniedziałek o godzinie 17 (PKP) w sprawie koszulek , pozdro
Mich@ł - 2011-02-18, 00:08

Przegapiłem wątek chyba bo nie wiem w końcu u którego producenta będą zamawiane koszulki. Bo jeśli u tego co poprzednio to rozmiary mają zaniżone. Proszę oświećcie mnie.
apj - 2011-02-18, 08:09

o ile się nie mylę to ten sklep http://www.labike.pl/index.html
apj - 2011-02-18, 10:44

wstawiam spodenki i koszulkę , ten niedźwiedź na spodenkach chyba leci po boku tak że "klejnotów" to on raczej nie odgryzie , proszę o wpisywanie numeracji na forum na prv do mnie
Mich@ł - 2011-02-18, 10:48

Teraz to wygląda zdecydowanie lepiej - pełny profesjonalizm. Mam nadzieję, że ten niebieski to ten sam kolor co Jalabee ma na koszulce discovery... świetna robota Apj, moje szczere gratulacje.
Doman - 2011-02-18, 11:12

Pytanko małe ale istotne... jeśli nie da rady załapać się na te sponsorowane stroje to czy można za nie zapłacić ( nie będę ukrywał że bardzo zależy mi na stroju ChGR)
apj - 2011-02-18, 11:13

wstępna lista na koszulki kogo dodać bo mogłem omyłkowo pominąć komu policzyć więcej ?? w chwili obecnej byśmy musieli dopłacić po 20 pln od sztuki bo nie jestem pewien czy jeden sponsor da teraz czy później chodzi o moją szkołę może tak być że z kaską wyjedzie dopiero koło maja tak że stan na dziś byłby taki jak na wstępie czyli po 20 pln za komplety warte 200 pln :mrgreen: chyba się opłaca

Imię i nazwisko rozmiar nick
1 Artur J
2 Zdzisław Sz
3 Danusia W
4 Mariusz W
5 Łukasz M
6 Bogdan D
7 Jarek T
8 Anna W
9 Wiesław W
10 Mirek K
11 Grażyna S
12 Małgorzata Cz
13 Agnieszka B
14 Magdalena Sz
15 Katarzyna G
16 Dawid K
17 Elżbieta M
18 Wojciech M
19 Zbigniew P
20 Bogdan S
21 Wiesław W
22 Michał W
23 Rafał G
24 Monika S
25 Ryszard M
26 Ala D
27 Darek D
28 Grzesiek K
29
30

apj - 2011-02-18, 11:14

Mich@ł napisał/a:
Teraz to wygląda zdecydowanie lepiej - pełny profesjonalizm. Mam nadzieję, że ten niebieski to ten sam kolor co Jalabee ma na koszulce discovery... świetna robota Apj, moje szczere gratulacje.

oczywiście że tak :mrgreen:

apj - 2011-02-18, 11:17

proszę o przesyłanie rozmiarów i nicka jaki ma być zamieszczony na koszulkach najlepiej do mnie na prv lub pocztę email w przyszłym tygodniu zamawiamy :mrgreen:
Mich@ł - 2011-02-18, 14:59

Jakaś dziwna ta rozmiarówka albo ja jestem nieforemny :mrgreen:
wiesław 2 - 2011-02-18, 17:09

Rozmiary podane w stanie spoczynku. Te wdzianka troszkę się mają rozciągnąć i opiąć. Mierzyłem swoją L-kę z innej firmy i np. w pasie mam jeszcze mniej niż w tabeli a jest ok.
Mich@ł - 2011-02-18, 17:47

To niech mi ktoś z facetów powie, że ma 78 cm w pasie - wg tabeli maksymalny rozmiar XXL. Nie jestem gruby (chyba ;-) ) a mam 90 cm w pasie. Do tego rozmiar spodenek XXL w pasie odpowiada rozmiarowi S w pasie koszulki czyli 78 cm - czy tylko mnie to nie pasuje?
wiesław 2 - 2011-02-18, 18:52

L- Mich@le będzie dobra
Wicio22 - 2011-02-19, 13:27

Witam!!!Jaki jest koszt kompletu?Na promocję się chyba nie załapię bo nie jeździłem na rajdy ,ale wraz z 2 kolegami braliśmy udział prawie we wszystkich masach i w tym roku będziemy jeździć na rajdy , nie chcemy wyglądać na odmieńców :oops: dlatego jesteśmy zainteresowani,mamy też w planie w tym roku objechać mazury i pokręcić w białostockim fajnie było by reprezentować nasze miasto :mrgreen: .Pozdrawiam!
apj - 2011-02-19, 14:43

koszt to około 200 pln za komplet ale zobaczymy co da się zrobić :mrgreen:
Mich@ł - 2011-02-19, 20:10

Czemu nie zostaliśmy przy poprzednim producencie? Ceny mają chyba podobne http://www.inkdividual.com/prices.html a już sprawdziliśmy, że jakościowo nam odpowiada to co oferują. Pomierzyłem starą koszulkę. Wg rozmiarówki powinienem wybrać L. Stara koszulka ma napisane, że jest w rozmiarze XL. Rozmiary podawane więc przez producenta nijak mają się do rzeczywistości. Zastanawiam się więc jaki sposób pomiarów stosuje obecnie wybrany producent? Jeśli zamówimy i okaże się, że nic nie pasuje to co wtedy? Wybierając poprzedniego producenta Wojtek nas ostrzegł, że ma zaniżoną rozmiarówkę więc każdy wybrał o jeden lub dwa rozmiary większe.
Falcon - 2011-02-20, 21:20

Za tą cene to pewno zrobicie w vitesse lub u Majki w Quescie, Danielo tez dobre robi, w quescie maja 2 rozmarowki luzniejsza i dopasowana. W kazdym badz razie nie zamawiajcie w ata sport, koszulki zazwyczaj maja zle wszysty suwak i sie faluje a w spodenkach potrafia krzywo wszysc pampersa i obciera. I koniecznie wezcie suwak 3/4 latwiej koszulke zdjac jak jest przepocona.
Ja z Questa mam xl mam 176, szczerze polecam.

Wicio22 - 2011-02-20, 23:04

Witam!Trochę drogo za 250 zeta kupiłem shimano xt ,za 300 fox,za 200 trek bontrager i to z cool max i z wkładką i z suwakiem.Nie wiem czego nasi producenci trzymają takie ceny ,czyżby jakość taka sama jak oryginały.Foxa ma 2 lata i nie widać zużycia nawet w szortach,ciekawe jak z tymi robionymi na zamówienie materiał jest jakiś szczególny ?
Falcon - 2011-02-20, 23:10

Nie pamietam cen, ale za swoje ciuchy z vitese airbikowe placilem cos ok 150 zl chyba, za cuchy questowe sprzed 3 lat tez cos kolo 100 paru zlotych. W teamie było ok 15-20 osob i mniej wiecej tyle kompletĻów było zamawianych.
Wicio22 - 2011-02-20, 23:13

Falcon napisał/a:
I koniecznie wezcie suwak 3/4 latwiej koszulke zdjac jak jest
Bardzo cenna uwaga Falcona i ważne aby suwak był wszyty niewidocznie ,lepiej to wygląda. :-P No i końcówki nogawek podszyte taśmą silikonową aby się nie ściągały :-P
Mich@ł - 2011-02-21, 07:05

Wicio22 napisał/a:
Witam!Trochę drogo za 250 zeta kupiłem shimano xt ,za 300 fox,za 200 trek bontrager i to z cool max i z wkładką i z suwakiem.Nie wiem czego nasi producenci trzymają takie ceny ,czyżby jakość taka sama jak oryginały.Foxa ma 2 lata i nie widać zużycia nawet w szortach,ciekawe jak z tymi robionymi na zamówienie materiał jest jakiś szczególny ?


Te które zamawialiśmy rok temu są bardzo dobrej jakości choć zaniżona rozmiarówka. Z materiału wykonania i użytkowania jestem zadowolony.

apj - 2011-02-21, 07:59

te co zamawiamy teraz są sprawdzone przez Rafała G kupował u nich już no i w porównaniu z tą co robiliśmy mamy pełna dowolność nie wiem Michał czy pamiętasz ale tamte można było robić na szablonach dodatkowo jak oblukasz foty z rajdów to zauważysz że niektórzy koledzy się nie mieścili nawet w największych rozmiarach a tu są też większe co do spodenek to Rafał też się wypowiadał że bardzo oki a poza tym temat z jakiej firmy był chyba obgadywany już wcześniej i teraz troszkę za późno robimy projekty już na szablonach tej firmy co podałem wszystkie ustalenia też z tą firma są może będzie dobrze :lol:
jalabee - 2011-02-21, 13:20

Zaproponowałem właśnie tą firmę z powodów oczywistych.
Koszulka
+ zamek 3/4
+ oczywiście łezka
+ materiał dokładnie ten sam, który jest zastosowany w ubraniach nike discovery macałem testowałem

Spodenki

+ Wkładka jest naprawdę dobrej jakości
+ Firma stosuje silikonowy pasek a nie idiotyczne gumki uciskowe. Jest to duża różnica.
+ nie zmieniają koloru, ani rozmiaru po praniu. (niejednokrotnym)

Moim zdaniem inkdividual wcale nie jest tańszy cena koszulki plus cena spodenek jest większa.

Mich@ł - 2011-02-21, 20:49

jalabee napisał/a:
macałem testowałem

...ja też podobnie jak buty SIDI ;-)

Falcon - 2011-02-21, 21:23

No damskie maja inna wkladke z tego co widzialem to cos w kształcie podpaski :) no i koszulki maja inny kroj.
apj - 2011-02-21, 21:24

a diabli wiedzą zresztą wszystkie Panie chcą bez szelek znaczy większość więc proszę też się określić jutro zadzwonię i się spytam co do damskich
Mich@ł - 2011-02-21, 23:03

O to pytałem dziś na zebraniu więc proszę Apj dopytaj producenta.
dewude - 2011-02-22, 06:51

czy będzie jakiś protokół z wczorajszego spotkania? niestety nie mogłem uczestniczyć bo do 19 w pracy byłem mimo ze tylko jakieś 300 m od was...
jatulik - 2011-02-22, 14:13

UWAGA! WAZNY KOMUNIKAT--WYMIARY W TABELKACH PODANE W STANIE SPOCZYNKOWYM---ROZCIAGLIWOŚĆ NAWET DO 20 CM !!!!!!!--/INFORMACJA PRODUCENTA/------KTO SIĘ NIE MIEŚCI W TABELKACH MOŻE ZAMOWIC NA PODSTAWIE ZAMOWIENIA APJ-TA--POWOŁAĆ SIE NA CHGR --- INNE WYMIARY--NALEZY OBMIERZYC I PISAĆ DO BARDZO PRZYJEMNEJ PANI NA ADRES laura@labike.pl--DORADZI ROZMIAR I EWENTUALNIE USZYJE NADWYMIAR!!!!!
jatulik - 2011-02-22, 14:48

WIAD.DLA APJ-TA
-MOJE ROZMIARY
SPODENKI-XXXL
KOSZULKA-XXXXL

apj - 2011-02-22, 15:41

ja też dziś rozmawiałem z ta Panią i doradziła aby naszym Paniom kupować z rozmiarówki męskiej że tak będzie dobrze a jeśli któraś z Pań chce inaczej może mi przesłać na maila swoje wymiary i ta Pani dobierze i będzie git tak czy inaczej na dzień dzisiejszy Panie wybierają z męskiej rozmiarówki
Mich@ł - 2011-02-22, 18:37

spodenki xl, koszulka L - może będą dobre o ile producent nie ściemnia z rozmiarówką
wiesław 2 - 2011-02-22, 19:21

Mich@le zobacz co napisał TULIK. Oby majteczki ci się w trąbkę nie zwijały i krawędzią nie wrzynały.
Najlepiej podaj swoje wymiary i napisz do tej miłej pani. Ja stawiam na spodenki w rozmiarze L dla ciebie.

Mich@ł - 2011-02-22, 19:50

Wysłałem maila do tej miłej jak twierdzicie Pani. Wstrzymaj się więc Apj aż mi Pani odpisze z zamówieniem ;-)
Doman - 2011-02-22, 21:50

Posklejałem wykroje koszulki w całość mniej-wiecej tak to będzie wyglądać
apj - 2011-02-22, 22:28

no i chyba dobrze :lol: znaczy mam nadzieję :lol:
Rumun - 2011-02-22, 23:25

mi sie podobaja i tez przepraszam ze na zebraniu mnie nie bylo ale niestety mialem szkolenie ;-(
Mich@ł - 2011-02-22, 23:29

Rumun napisał/a:
mi sie podobaja i tez przepraszam ze na zebraniu mnie nie bylo ale niestety mialem szkolenie ;-(

Rysiu Ty masz zawsze coś....

Wicio22 - 2011-02-23, 05:12

Witam!!!Wszystkim zainteresowanym materiałami używanymi do produkcji odzieży rowerowej i nie tylko :-P Polecam lekturę http://www.forumrowerowe....iezy-sportowej/ .Pomyślałem że komuś się przyda .Pozdrawiam!
apj - 2011-02-23, 09:24

a więc tak wszystkie Panie za wyjątkiem Eli M mają uwzględnione spodenki bez szelek jak by co proszę o sygnał oczywiście gdyby któraś się rozmyśliła , pozdro
jalabee - 2011-02-23, 10:10

Widać tylko Ela wie o co chodzi i po co są spodenki. Nie rozumiem tego. Na rower muszą byc szelki. Spodenki nie spadają wtedy i nie trzeba ich co chwile na tyłek naciągać.
apj - 2011-02-23, 21:02

wstawiam do zapoznania rozmiary i nicky już wpisane jeśli nie będzie sprzeciwu wysyłam w niedzielę wieczorem do druku, pozdrawiam

Imię i nazwisko rozmiar (koszulka/spodenki) nick
Artur J XL/L Paweł
Zdzisław Sz XXL/XL Zdzisław
Danusia W M/M Danusia bez szelek
Mariusz W XXXXL/XXL Manio
Łukasz M L/L Łukasz
Bogdan D L/L Bogdan
Jarek T XXXXL/XXXL Jarek
Anna W L/L Ania szelki
Wiesław W L/L Wiesław
Mirek K XL/L Mirek
Grażyna S L/L Grażka bez szelek
Małgorzata Cz L/L Małgosia bez szelek
Agnieszka B L/L Agnieszka bez szelek
Magdalena Sz M/M Magdalena bez szelek
Katarzyna G bez szelek
Dawid K XXL/XXL DeWuDe
Elżbieta M M/M Ela szelki
Wojciech M XL/L Wojtek
Zbigniew P XXXL/XXL Zbyszek
Bogdan S XL/L Bogdan
Wiesław W L/L Wiesław
Michał W L/L Mich@ł
Rafał G L/L Raffaelo
Monika S XL/XL Monika bez szelek
Ryszard M L/XL Rumun
Ala D L/L Ala bez szelek
Darek D M/L Darek
Grzesiek K M/M Kudek
Weronika U XL/XL Weronika bez szelek
Małgosia K S Małgosia bez szelek

Mich@ł - 2011-02-23, 21:54

Ta niby miła pani niestety nie odpisała na maila w sprawie rozmiarówki więc muszę się zdać na Wasze sugestie. Najwyżej przyjdzie mi schudnąć ;-)
apj - 2011-02-23, 21:59

albo przytyć :mrgreen:
apj - 2011-02-23, 23:45

mail od producenta znaczy część Zatem ostateczna propozycja: komplet : 205Pln/kpl brutto (w tym 95Koszulka i 110 spodenki) i wszystko jasne zamawiamy 29 kompletów czyli dołożyć każdy z nas musi po 50 PLN do kompletu, stowarzyszenie zapłaci fakturę 5945 PLN + 1 koszulka z pełna odpłatnością w chwili obecnej mamy już w gotówce 3000 PLN na początku marca dostaniemy jeszcze 1500 PLN i finalizujemy temat może na Marzannę będziemy mieli koszulki :mrgreen:
Doman - 2011-02-24, 09:05

Mich@ł napisał/a:
Ta niby miła pani niestety nie odpisała na maila w sprawie rozmiarówki więc muszę się zdać na Wasze sugestie. Najwyżej przyjdzie mi schudnąć ;-)


Michał jak TO założysz nie będziesz potrzebował zbijać wagi :mrgreen:

apj - 2011-02-24, 10:40

zaliczki poszły już do producenta do soboty czekam na jakieś sugestie odnośnie rozmiarów i nicków, udział własny czyli po 50 zł można przynosić mi osobiście lub płacić przelewem na konto : Chełmskie Stowarzyszenie inicjatyw Społecznych w Chełmie, 22-100 Chełm ul. H. Wiercieńskiego 5/52 nr konta: Lukas Bank o/Chełm nr 3019 4010 7630 46998300 000000 w razie jakichkolwiek pytań proszę o tel
Mich@ł - 2011-02-24, 12:39

Doman napisał/a:
Mich@ł napisał/a:
Ta niby miła pani niestety nie odpisała na maila w sprawie rozmiarówki więc muszę się zdać na Wasze sugestie. Najwyżej przyjdzie mi schudnąć ;-)


Michał jak TO założysz nie będziesz potrzebował zbijać wagi :mrgreen:


Na szczęście jeszcze aż takiej "lustrzycy" nie mam by takie cuda musieć zakładać :mrgreen:

Falcon - 2011-02-24, 23:24

Spodenki bez zeszelk to jak karabin bez amunicji... Chyba panie lubia pokazywać przedziałek :)
apj - 2011-02-25, 07:40

cytat: Ceny nogawek z własnym projektem to 65Pln brutto, zaś rekawków 50Pln brutto,
dla ilości 30 szt z asortymentu.
w tej sprawie było parę pytań więc się dowiedziałem :lol:

apj - 2011-02-26, 11:51

PRZYPOMINAM O WPŁATACH NA KONTO NR POWYŻEJ :mrgreen:
Rumun - 2011-02-26, 13:21

ja dopiero gdzies na poczatku marca wplace bo chwilowo na - jestem;(
dewude - 2011-02-26, 20:08

jakiś konkretny tytuł wpłaty ma być?
Mich@ł - 2011-02-26, 20:23

Wpadnę w poniedziałek osobiście. Będziesz w robocie popołudniu Apj?
apj - 2011-02-26, 23:05

powinienem być dzwon na wszelki wypadek
apj - 2011-02-26, 23:06

tytuł wpłaty np. za koszulki ChGR LC24
dewude - 2011-02-27, 15:29

bez imienia i nazwiska? będziesz wiedział od kogo te pieniądze ? :mrgreen:
apj - 2011-02-27, 17:13

dodajcie imię i nazwisko :mrgreen:
apj - 2011-02-28, 22:33

ostatnie projekty przesłane przez producenta do akceptacji sorki że mało czasu daję na poprawki ale jeśli do jutra rana nie będzie nic przeciwko to akceptuje, pozdro
ps. proszę kliknąć na zdjęcie one Wiesiu nie są czarno białe ;-)

wiesław 2 - 2011-02-28, 22:51

Spodenki są czarno-błękitne :?: czy to tylko tak na grafice wyszło.
apj - 2011-02-28, 23:02

już wysłałem jedną rzecz do poprawki cyt"kolory na spodenkach - lewa strona, przy rowerze chgr (logo) odbiegają od tła nie zostały zmienione, proszę o naniesienie poprawek"
Mich@ł - 2011-03-02, 17:28

Kaska wysłana. Mam uwagę - ten numer rachunku co podałeś jest do oddziału wrocławskiego LB - tak mi przynajmniej wyskoczyło info na stronie.
dewude - 2011-03-02, 18:14

Mich@ł napisał/a:
Mam uwagę - ten numer rachunku co podałeś jest do oddziału wrocławskiego LB - tak mi przynajmniej wyskoczyło info na stronie.


a w czym to przeszkadza? :mrgreen:

apj - 2011-03-02, 18:39

no jeszcze Michał nie mam bo to za wcześnie ale rozśmieszył mnie tytuł od jednego z naszych kolegów zgadniecie od kogo ?? WPŁATA OD KOCHANEGO .................
. JEDYNEGO PI?KNEGO W CAŁEJ GRUPIE I STOWARZYSZENIU :) :):):):) :*:*:*:
*:*:* SLODKICH POKEMONKÓW.
no i ciekawe kto trafi pierwszy :lol:

apj - 2011-03-02, 19:00

Dzisiaj rozmawiałem z właścicielem tej firmy co robi koszulki, mówił że w przeciągu 2-3 tygodni będziemy je mieli najpóźniej do końca miesiąca czyli fajnie jest :lol:
zs - 2011-03-04, 08:46

No ta wiadomośc poprawiła mi znacząco humor mam nadzieje ze w tym czasie równiez pogoda stanie na wysokości zadania . .
dewude - 2011-03-04, 18:54

strzelam że to od Rafała :P
jalabee - 2011-03-06, 12:44

Długo nie było trzeba czekać.
apj - 2011-03-13, 22:58

pojawił się mały problem no mam nadzieję że mały jeden ze sponsorów kaskę będzie mógł wpłacić dopiero w połowie kwietnia (miał kaskę dać na początku marca) dostał jakąś pomoc z UE i musiał zapewnić wkład własny czym mocno się spłukał to tyle na obronę, na dzisiejszym rajdzie ustaliliśmy że jeden z kolegów założy ta kaskę a w połowie kwietnia mu się odda, mam nadzieję że sponsor się nie wycofa bo jeśli tak to są dwa wyjścia znaleźć drugiego lub zrobić zrzutkę dodatkową po 50 pln mam nadzieję że to moje gdybanie się nie spełni i będzie wszystko oki ale na wszelki wypadek wolę o tym napisać, koszulki mogą być wysyłane już w tym tygodniu lub przyszłym tak że dlatego piszę o kasce bo trzeba będzie robić przelewik poza tym parę osób jeszcze nie wpłaciło po 50 pln proszę o refleks :mrgreen:
apj - 2011-03-14, 14:31

koszulki prawdopodobnie zostaną wysłane do nas pomiędzy 21 a 23 marca tak że na dniach wszystko już będzie u nas jeszcze raz przypominam o wpłatach, pozdro
apj - 2011-03-18, 22:24

foty koszulek jutro chyba firma prześle spodenki , miłego oglądania
Rumun - 2011-03-18, 22:30

czyli juz sa do odbioru??
Mich@ł - 2011-03-18, 22:33

Mistrzostwo świata!
zs - 2011-03-18, 22:35

Dla mnie super
apj - 2011-03-18, 22:35

nie koszulki dopiero się chyba kończą robić i spodenki też ponoć we wtorek ma nam wysłać już towar tak że w poniedziałek dogadam z gościem to chyba na Krupe już pojedziemy w nowych w sumie na 100% ale fajne chyba są :lol:
Rumun - 2011-03-18, 22:37

sa bomba:)
monii233 - 2011-03-18, 22:39

po prostu super :)
Mich@ł - 2011-03-19, 05:05

Oby materiał był jak w poprzednich ....kolorystyka i wzory mi odpawiadają
apj - 2011-03-23, 22:21

a więc tak spodenki i wszystko już jest wykonane rano robię przelew na pozostałą część poniżej zamieszczam foty, towar może będzie w piątek ale to dam znać na forum jak przyjdzie, pozdro
zs - 2011-03-23, 22:40

Dla mnie super dla mnie bomba, fajnie bedziemy wygladac
dewude - 2011-03-25, 14:03

Apj masz już stroje?
apj - 2011-03-25, 17:43

właśnie przyszły są do odebrania u mnie w domu dziś ul. Wiercieńskiego 5/52 (os. Bazylany) lub jutro w godzinach 10-12 na Jagiellońskiej w internacie szkoły cementówki pokój nr 3 jak by co to dzwonić są zawaliste tylko już widzę jeden mały mankament ale naprawdę mały
weronika - 2011-03-25, 19:55

Będziemy pięknymi Misiaczkami ;) Asi też się podoba ;)
apj - 2011-03-25, 20:49

no i stało się komuś dałem spodenki M zamiast L jeśli ktoś się połapie to proszę o sygnał :lol: no i p[roszę o opinie jak wam się podobają nasze nowe stroje jak wykonanie , materiał, pampers itp
zs - 2011-03-25, 22:55

Bardzo ładny komplet, super kolorystyka, super sie będziemy prezentowac, co do jakości okaże sie w trakcie uzytkowania. Moje wrażenie jak najbardziej pozytywne. Super sprawa, już sie nie moge doczekac kiedy będzie okazja wskoczyc w ten komplet i poczuc wiatr we włosach.
wiesław 2 - 2011-03-26, 16:33

Od tego producenta mam długie spodnie.Użytkuję od jesieni. Pampers wygodny, dobrze spiera się błoto, szwy nie puszczają. Według mnie materiał odprowadza dobrze nadmiar ciepła.
Uważajcie tylko na to aby materiał nie miał styczności z rzepem, np. z rękawiczek. Rzep mechaci tkaninę. Ale to pewnie wiecie.
Jechałem w tym stroju na masę. Miś przyciąga uwagę. Mój wiek cofną się o 15 lat a prędkość wzrosła o 15 km/h.
Masakra.

Wiesław Wepa - 2011-03-26, 19:16

Jutro tj 27 o godz.8.00 jedziemy na pożegnanie zimy do Lublina.
Zaprasza nas Rowerowy Lublin.
Zbiórka chętnych na krzyżówkach lubelskich 8 letniego czasu.
Impreza w Lublinie rozpocznie się o 10.30.
Tak więc trzeba mocno pedałować.
Dla mniej wytrwałych pozostaje wcześniejszy wyjazd lub dojazd autem można PKP.
Więcej info:http://rowerowylublin.org/index.php?option=com_content&task=view&id=186&Itemid=60
Można zaprezętować CHgr w nowych strojach.
Pozdrawiam.

Elle - 2011-03-29, 09:10

Stroje bardzo mi się podobają ,tylko muszą na razie poleżeć sobie w szafie.Rozmiar taki jaki chciałam.Powiem tak spodenki na szelkach są rewelacyjne.Pozdrawiam.
Mich@ł - 2011-03-29, 15:48

Odebrałem w końcu stroje. Rozmiarówka idealnie trafiona. Materiał wydaję się być identyczny jak zeszłoroczny. Strona wizualna zachwyca. Nic tylko jeździć.
apj - 2011-03-29, 22:51

no właśnie :mrgreen:
jalabee - 2011-03-30, 21:56

Czyli Piękny Rafałek się spisał ?
apj - 2011-03-30, 22:46

no nie do końca cena miała być o 50 % mniejsza :-P
Falcon - 2011-03-30, 22:48

Młody ty to lepiej do stolycy przyjezdzaj bo mi towarzystwo sie wykreca przed dłuższymi trasami i mysli ze jak pisze jedziemy na krotko to ze na krotka trasa bedzie :)
Aaapap - 2014-06-21, 19:27
Temat postu: Żart
Koszulka dla MAMILów:
apj - 2014-06-21, 20:34

Kto to jest MAMIL ?
Aaapap - 2014-06-22, 02:55

apj napisał/a:
Kto to jest MAMIL ?

MAMIL - Midle Aged Man In Lycra
Pozdrawiam
--
http://www.poparzeni.pl/i...ulka_man1_d.jpg

jatulik - 2014-06-22, 06:07

Czyli Pelus to Mamil?
Aaapap - 2014-06-22, 06:27
Temat postu: Ten tego
jatulik napisał/a:
Czyli Pelus to Mamil?

Jest nas:
http://www.youtube.com/watch?v=3sK9-UJxtSM
Jednych mniej, (ekhm ) innych bardziej.
Pozdrawiam
--
http://www.poparzeni.pl/i...ulka_man2_d.jpg

Aaapap - 2014-06-22, 06:55
Temat postu: Póki sama koszulka "nie rozczytana"
https://www.facebook.com/...14234091&type=1
Pozdrawiam
--
http://img.joemonster.org...6e34d521157.gif

rybak12 - 2018-11-24, 23:00

Wśród marek obecnych na naszym rynku polecam w szczególności odzież Pitbull. Marka oprócz typowej odzieży ulicznej wytwarza również odzież dla sportowców. Ubrania bardzo dobre jakościowo, mocne, wytrzymujące trudy ciężkich treningów. Praktyczna odzież dla każdego uprawiającego sport amatorsko lub profesjonalnie. www.street-shop.pl
paulina86 - 2020-12-11, 22:45

Super pomysł! Może warto otworzyć sklep internetowy? Polecam https://byfehu.art/, powierzyłem w ich ręce mój sklep i efekt jest niesamowity.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group