Ubiór - Stroje 2018

mały kazio - 2017-11-08, 11:23
Temat postu: Stroje 2018
Czas przymierzyć się do projektu i zakupu stroi na przyszły 2018 rok, dodatkowo oczywiście jeśli dopiszą sponsorzy zaprojektujemy i kupimy rękawiczki, bufy i skarpetki klubowe może i kaski ale to wielki znak zapytania. Poniżej przedstawiamy listę osób zakwalifikowanych oczywiście po analizie aktywności rowerowej w roku 2017:
1. jatulik
2. Danuta W
3. Mariusz W
4. apj
5. Beata Ch
6. Darek Ch
7. Leszek S
8. Mirek K
9. Samuraj
10. Hanna W
11. Wiesław W
12. Marcin D
13. Adam Sz
14. Edward W
15. Iwon T K
16. Wiesław K
17. Robert Dż
18. Piotrek Z
19. Łukasz M
20. Doman
21. Elżbieta M
22. Renata N

Wkrótce projekt :cheers: :pałą w łeb: :devil_anim:

Darek 2 - 2017-11-09, 11:28

Co myślicie o grafice strojów treksegafredo ??






Brexit - 2017-12-02, 20:10

:sugoi_anim: Stroje Treka na sezon 2018 popieram - pasuje mi czerwony :thumb-up_anim: :cheers:
Marcin - 2018-02-18, 20:50

I co ze strojami?
Jest już projekt? :confused_anim:

apj - 2018-02-18, 22:17

Projekt zostaje ubiegłoroczny, pełne dofinansowanie ma tylko parę osób reszta ponosi koszty w wysokości około 50% :devil_anim:
Marcin - 2018-02-20, 19:43

apj napisał/a:
Projekt zostaje ubiegłoroczny, pełne dofinansowanie ma tylko parę osób reszta ponosi koszty w wysokości około 50% :devil_anim:

A miało być tak pięknie? ORANGE 🤔

PioTrek - 2018-02-20, 20:23

Pięknie to miało być Różowo
Darek 2 - 2018-02-21, 07:36

PioTrek napisał/a:
Pięknie to miało być Różowo


Pięknie i różowo to już było wcześniej :) teraz miało być Orangowo hehehhe.

Brexit - 2018-03-17, 12:08

:thumb-up_anim: Wiem że nic nie wiem - podajcie szzcegóły ? :cheers:
apj - 2018-04-09, 11:44

Proszę o składanie zamówień na maila chgrlc24@gmail.com lub Doman albo apj (czyli ja) w chwili obecnej nie mamy informacji jakie będzie dofinansowanie czy w ogóle, tak że na dzień dzisiejszy proszę się liczyć z 100% odpłatnością, w następnym poście wstawię jeszcze projekt koszulki kolarskiej z długim rękawem na chłodniejsze dni , poniżej wizualizacja koszulek i spodenek (wkładka piankowa - rewelacja sprawdzona w drodze do Rzymu), rękawki , nogawki i czapeczki kolarskie pod kask. W razie pytań służę pomocą i radą ;-)

-koszuka kolarska rękaw krótki ,dzianina Bioactive-Dry 145g/m²,zamek krótki,kryty(2/3 lub3/4),długi YKK 60 zł (dzianina z lycrą Asteria Pro,szwy płaskie 75 zł)

-koszulka kolarska rękaw długi,dzianina Thermoactive 200g/m²,zamek długi YKK 80 zł

-spodenki kolarskie krótkie ,szelki , 110 zł)

-kurtka,dzianina membranowa Aqua &Wind/Stop 140g/m² ,zamek długi YKK 120 zł

-ochraniacze na ręce,dz.MITI Shield 240g/m² 35 zł

-ochranaiacze na nogi,dz.MITI Shield 240g/m² 45 zł

-kaszkiecik wiązana,dz.MITI Shield 240g/m² 30 zł

Marcin - 2018-04-09, 13:37

Co to za firma robi stroje? :confused_anim:
apj - 2018-04-09, 16:09

Top Print z niej wyodrębnił się Dentex ponoć :sugoi_anim:
Doman - 2018-04-16, 08:05

Wiele osób pytało o możliwość kupna stroju za pełną odpłatnością, dlatego wstawiam formularz.

---->Stroje ChGR 2018<----


Rozmiarówka




apj - 2018-05-29, 10:42

STROJE MAJĄ BYĆ PONOĆ W PRZYSZŁYM TYGODNIU !!! :clap-anim:
PioTrek - 2018-06-06, 20:25

Kto otrzymał darmowe stroje i jakie było kryterium?
apj - 2018-06-06, 21:01

kto zabiegał o sponsorów i w końcu kto był normalny i utożsamiał się z grupą a nie z każdą po trochu to dostał, poza tym temat dania i nie dania stroi poruszałem praktycznie z każdym indywidualnie kto podchodził pod powyższe kryteria, pozdrawiam
adam - 2018-06-06, 21:08

jak mozna sie załapac na zniżke na koszulke i spodenki?
z kim trzeba rozmawiac o takich rzeczach? :cheers: :cheers:

PioTrek - 2018-06-06, 21:18

Jeżeli chodzi o mnie to zorganizowałem mnóstwo rajdów reprezentowałem CHGR podczas maratonów w Lublinie w Chełmie. Sponsorowałem wiele razy imprezy chociażby zakończenie sezonu i rozpoczęcie sezonu. Chyba jestem nienormalny że angażowałem się bardzo mocno i poświęcałem dużo czasu. To nie jest partia polityczna że mam być wierny tylko jednemu wodzowi. Nigdy nie działałem na szkodę grupy. Miałem obiecaną zapłatę za film z pielgrzymki tak ustaliła grupa niestety wykonałem film i nawet nikt nie podziękował. Możnaby wiele jeszcze pisać ale szkoda mojego zdrowia. Dowiedziałem się też ciekawej informacji od Artura w poniedziałek że jeżdżę w jego stroju. Nie wiem co to miało znaczyć skoro za strój zapłaciłem pełną kwotę. Być może jestem cały czas w grupie prywatnej Artura. No cóż ja staram się słowa danego dotrzymywać i nie chodzi mi o kasę. Dzisiaj się dowiedziałem że mam zapłacić za karę chociaż nie wiem co to ma znaczyć chyba za to jeżdżę z innymi grupami.
apj - 2018-06-06, 21:26

No masz ci los, nawet nie wiem jak się do tego odnieść dlatego zostawię to Piotrkowi, stek bzdur i tyle, poniższy załącznik wszystko wyjaśnia, pozdrawiam
PioTrek - 2018-06-06, 22:12

Tani żart poniżej pasa ale to pewnie w Twoim stylu. Nie zamierzam zniżać się do Twojego poziomu. Rozumiem że odpowiedź już wyczerpałeś.
apj - 2018-06-06, 22:30

Luzik, Kochamy Cię Piotrze, ty to jesteś Gość przez duże "G", jak mogliśmy Ciebie tak skrzywdzić ?? Człowiek który daje z siebie wszystko, normalnie szaleństwo, teraz musi publicznie się dopominać że ktoś jego zasług nie zauważył, wg starego powiedzenia jak nikt nas nie chwali to może ja sam o tym wszystkim przypomnę i się pochwalę a może to tak nie tędy droga? A może dzisiaj Ci zaproponowałem że wszystko masz za darmo tylko daj mi spokój? twarzą w twarz to już nie byłeś taki odważny, tylko tak na odległość jak nikt nie widzi to powypisuję jakieś wynurzenia, chłopie daj spokój i ogarnij się w końcu bo już zaczynasz męczyć i co najgorsze obrażać. Pozdrawiam i daj spokój z odpisywaniem chcesz to przyjdź pogadaj, chcesz z kimś aby nie było Tobie smutno i abyś się nie czuł skrępowany zapraszam w towarzystwie ale już proszę nie pisz...... dobranoc
PioTrek - 2018-06-06, 22:40

Mi tam nie zależy stać mnie mogę zapłacić ale dymanie innych mnie trochę boli ale to już nie mój problem. Nigdy nie robiłem niczego dla poklasku jedynie społecznie i bezinteresownie. Ale masz racje mamy zupełnie inne podejście do pewnych spraw. Dobranoc.
apj - 2018-06-06, 22:44

he he głównie jak jakaś grupa miała ci zapłacić za filmik, ciekawe tylko z jakich pieniędzy?? normalnie genialne te twoje podejście społecznika ;-)
PioTrek - 2018-06-06, 22:50

Byli świadkowie więc sobie przypomnij bo ja kasy wcale nie chciałem a z pielgrzymki zostały pieniądze. Sam miałeś komuś zapłacić za montaż filmu a ja zaproponowałem że zrobię to bezpłatnie. Ale potem zdecydowaliście sami że jak kasa została i macie płacić komuś innemu to zapłacicie mi. Nie interesuje mnie co zrobiłeś z kasą to nie mój problem tak samo jak kasa od sponsorów na stroje. Jedni dostają za darmo inni muszą płacić chciałem tylko zapytać jakie jest kryterium a sam zacząłeś pisać bzdury.
apj - 2018-06-06, 23:09

Piotrek przegiąłeś, nie będę Ciebie blokował ani banował ale Ci napiszę że właśnie tacy mali zakompleksieni ludzie mogą napisać coś tak podłego i starać się najfajniejszą inicjatywę zniszczyć jakimiś pomówieniami, nie można komuś w podtekście słów zarzucać defraudację finansową, doskonale wiesz że pieniądze które zostają z pielgrzymki a zdarza się to niesłychanie rzadko i bardzo mało bo tak dla przykładu w ubiegłym roku z Leszkiem się składaliśmy ponieważ się nie spięła, są przekazywane na różne potrzeby a jedną z nich były np. certyfikaty dla uczestników lub spotkanie opłatkowe, jak byś umiał dobrze liczyć to byś głupot nie pisał. Koniec tematu i raczej Piotrze naszą znajomość uważam za zakończoną, bardzo mnie zawiodłeś, przemyśl swoje działania i słowa bo chluby chełmskim rowerzystom raczej nie przyniosą.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group