51 MK - 25.07.2014r.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: 51 MK - 25.07.2014r.
Proponowana trasa : Pl. Łuczkowskiego- Lwowska- Pocztowa- Waśniewskiego- Wieniawskiego- Lwowska- Wolności- Połaniecka- Droga Męczenników- Lwowska- Partyzantów- (Chrobry) Pocztowa- Żwirki i Wigury- Batorego- Kilińskiego- Wołyńska - Piłsudskiego -Kolejowa- Obłońska- Lubelska (rondo) - Strażacka- Reformacka- Lwowska- Plac Łuczkowskiego. Każda inna trasa będzie także super... albo jeszcze lepsza...

:
Informacja dla uczestników lipcowej masy krytycznej. Zgodnie z rokiem ubiegłym każdy kto posiada - wkłada koszulkę uczestnictwa w Pielgrzymce na Jasną Górę lub uczestnictwa w rajdzie w Lubartowie (święto roweru).

:
do zobaczenia zatem :)

:
Alez piekna pogoda :( kto sie wybiera?

:
Dzieki za wspolne krecenie :-)

:
Dziękuje wszystkim za wspólne towarzystwo przy pokonywaniu chełmskich ulic na 51 masie krytycznej. Było jak zawsze super, no i było nas o wiele więcej niż w ubiegłym miesiącu. Dzięki także kilku cyklistom i cyklistkom za wspólną jazdę - po masie krytycznej nad zalew Żółtańce, a stąd niektórzy pojechali do Chełma np. przez Rożdzałów. Do zobaczenia na najbliższych wspólnych wyjazdach i sierpniowej, 52 - masie krytycznej.

:
:sugoi_anim: Było nas niemało, choć więcej by się zdało. Trasa Janusza udana ,choc krótka w godzine była przejechana.Myślę ze nastepną Masę sierpniową będzie grupą stuosobową. :cheers: Więc kto rower ma na każdą masę jest zaproszony, każdy drogę przejechać radę da. :thumb-up_anim:

tel.511 597 266 Airwolf (tunning) / Marco Pantani II
rowerzysta niezależny - wielogrupowy ;)
:
Robaczki kilka zdjęć ;-) ;-) ;-)
Kilka FOTEK :clap-anim:

: Re: 51 MK - 25.07.2014r.
janusz napisał/a:
Proponowana trasa : Pl. Łuczkowskiego- Lwowska- Pocztowa- Waśniewskiego- Wieniawskiego- Lwowska- Wolności- Połaniecka- Droga Męczenników- Lwowska- Partyzantów- (Chrobry) Pocztowa- Żwirki i Wigury- Batorego- Kilińskiego- Wołyńska - Piłsudskiego -Kolejowa- Obłońska- Lubelska (rondo) - Strażacka- Reformacka- Lwowska- Plac Łuczkowskiego. Każda inna trasa będzie także super... albo jeszcze lepsza...

Chciałem dołączyć po drodze ale zmylił mnie początek trasy, mianowicie jechaliście Reformacką a nie pocztową, pozdro . może następnym razem się uda.

2Tm2,3
:
djmazi83 - trasa MK była modyfikowana w minimalny sposób trakcie jazdy, dla urozmaicenia rajdu. Natomiast masz całkowitą rację co wjazdu z ul. Lwowskiej w ul. Reformacką, a potem Waśniewskiego, ale MK ruszyła z 15 minutowym opóźnieniem, aby każdy mógł zdążyć. Myślę, że następnym razem pojedziemy razem i nie będzie takich problemów.

:
FUSIA - wielkie słowa uznania za wspaniale zdjęcie. Chodzi o to, na którym jest trzech facetów a nad nimi przelatuje gołąbek... nie wiem czy obserwatorzy to zauważyli... ale takie ujęcie nie zdarza się często... a z tyłu policjant sprawdza trzeźwość gościa leżącego na ławce, a drugi otwiera tyle drzwi do furgonetki...

:
nom Januszku zdjęcie niepowtarzalne :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.