Pielgrzymka 2017 Chełm - Watykan
Odpowiedz do tematu

:
To o której i skąd ruszamy. Bo chyba nikt nic nie mówi. :shocked-anim:

:
o 9 jest msza, chyba ;-)

Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
:
sukces rodzi się w bólach ale dlaczego tak mocnych ;-(

Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
:
Zapis śladu trasy na nawigację w załączniku (po ściągnięciu rozpakowujemy i wgrywamy do navi)

:
Dzwoniłem w sprawie I noclegu w Adamówce. Niestety wszystkie miejsca noclegowe w agrogospodarstwach są zajęte. Nam pozostaje nocleg w sali gimnastycznej miejscowego gimnazjum. Zamówiłem jedynie w Karczmie pod Lipą wieczorny posiłek: zupę i tzw. drugie. Koszt 18 zł od osoby. Do Tylawy (czyli II nocleg) już nie dzwoniłem... bo nie ma sensu. I tak musimy brać karimatę i śpiwór. Ponadto mam informację co do noclegu w Lubljanie, który załatwiał nam ks. Andrzej Gosek ze Słowenii. Nocujemy w domu dla turysty. Śpimy na łózkach, ale bez pościeli... Tam wieczorami jest gorąco, ale trzeba mieć jakiś kocyk do przykrycia. Pozdr...

Z Bogiem
:
około godz 20 zapraszam pod kościół będzie można się zapakować do samochodu z bagażem a przy okazji wezmę ze sobą stroje, pod warunkiem że dojdą bo mam dzisiaj informację że już do nas wyszły , aaa i najważniejsze to to że mamy kierowcę ;-)

Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
:
Zdjęcia z pożegnania pielgrzymów zostały udostępnione dzięki uprzejmości Krzysztofa Kwiatka który je zrobił.

https://goo.gl/photos/1HaxHgHC5t5P8PKZ6

:
Jakieś foto z pielgrzymki ktoś ma? :confused_anim:

,,W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę.
Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu".
Mahatma Gandhi
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.