Rozpoczęcie sezonu 6-7.04. 2019 Kraina Rumianku
Odpowiedz do tematu

:
Z Hołowna do Romanowa jest 23 km wiec nie nie jest tak daleko . grupa jadąca z Chełma może jechać przez Mosty więc możemy się spotkać na trasie . Do Jabłecznej z Romanowa jest 21 km i Jarek ma słuszne obawy czy nie będzie to zbyt trudna trasa . :oops: Wszystko zależy od pogody i chęci uczestników . :) Najważniejsza jest dobra zabawa więc jak mawia Peluś "spokiks" . Czekam już z cierpliwością na wyjazd . :sugoi_anim: . Domanek na dziś dzisiejszy jedziemy w piątek na kołach jadę z Tobą ,
Hania z Renią Toyotą z miejscem na 5 rowerów. :cheers:

Ostatnio zmieniony przez Wiesław Wepa 2019-03-26, 22:07, w całości zmieniany 2 razy
:
myślę że z Chełma na kołach wyjedziemy około godz. 10:00 bo ranki są jeszcze zimne tak że ta godzina powinna być dobra. Dopiero dzisiaj oblukałem trasę i widzę że będziemy jechać przez Włodawę czyli 80 km do celu. Myślę że przerwa tak trochę dłuższa będzie dopiero we Włodawie ;-) jakaś pizza ?? Wstępnie jedzie na kołach w sobotę ze mną Marcin D, Joanna i Rafał J, Łukasz M ktoś jeszcze ?

Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
:
A pozostali uczestnicy czm jadą? Pociągiem? :hahaha:

,,W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę.
Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu".
Mahatma Gandhi
:
Czyli na sobotę plan (tych co jadą w piątek) wyglądać będzie mniej więcej tak trasa

P.S. Romanów proponuję na drogę powrotną

:
apj napisał/a:
myślę że z Chełma na kołach wyjedziemy około godz. 10:00 bo ranki są jeszcze zimne tak że ta godzina powinna być dobra. Dopiero dzisiaj oblukałem trasę i widzę że będziemy jechać przez Włodawę czyli 80 km do celu (...)


Czyli o Jabłeczną i Romanów nie zahaczacie, tylko jedziecie do Hołowna ?

P.S. Nie wiem jak inni, ale ja bym jechał tą trasą do Krainy Rumianku :lets_sin-anim:
Owszem jest trochę bocznymi drogami , ale według mnie bardziejsza :)

:
no i na pizzę do Urszulina wpadniemy ;-) oj jak fajnie będzie ;-) :clap-anim: :) :crazy2: :crazy: :devil_anim:

Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
:
apj napisał/a:
no i na pizzę do Urszulina wpadniemy ;-) oj jak fajnie będzie ;-) :clap-anim: :) :crazy2: :crazy: :devil_anim:


Ja bardziej myślałem żeby wstąpić do Holi

:
No to do zobaczenia w Urszulinie, myślę, że jak wyjedziecie o 10 to tak 12,30 będziecie w Urszulinie :yes_anim:

Edi
:
Edi napisał/a:
No to do zobaczenia w Urszulinie, myślę, że jak wyjedziecie o 10 to tak 12,30 będziecie w Urszulinie :yes_anim:


Wyjeżdżamy ok. 11-11.15

:
:clap-anim:
glang napisał/a:
Edi napisał/a:
No to do zobaczenia w Urszulinie, myślę, że jak wyjedziecie o 10 to tak 12,30 będziecie w Urszulinie :yes_anim:


Wyjeżdżamy ok. 11-11.15

Edi
:
Przepraszam czy 11-11.15 to ostateczna godzinawyjazdu w sobotę :-)

lookee69
:
lookee69 napisał/a:
Przepraszam czy 11-11.15 to ostateczna godzinawyjazdu w sobotę :-)


Tak

:
Proszę o wykreślenie mnie z wyjazdu na rozpoczęcie sezonu rowerowego.
Dobrej zabawy :cheers:

,,W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę.
Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu".
Mahatma Gandhi
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.