Serdecznie zapraszamy na „Rodzinny Rajd Rowerowy Pagórami Chełmskimi”, który odbędzie się w dniu 16 sierpnia (niedziela), start – godzina 11.00 spod Chełmskiego Parku Wodnego. Chętnych do udziału zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza (rejestracja od godziny 10.00 w dniu imprezy) oraz zapoznania się z regulaminem. W związku z panującą sytuacją ilość miejsc jest ograniczona, dlatego też o uczestnictwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Długość trasy to 25 km 🚵‍♀️ w jedną stronę a w związku z tym, że liczymy na uczestnictwo całych rodzin tempo będzie bardzo rekreacyjne. Zarówno rajd oraz jego tematyka będzie poświęcona bezpieczeństwu rowerzystów w ruchu drogowym, dlatego też organizatorzy przewidzieli szereg tematycznych nagród tj. kaski, lampki, światełka, które służą poprawie bezpieczeństwa rowerzystów na jezdni. 🏆 Nagrodą główną dla zwycięzcy rajdu jest ROWER! Ponadto na mecie rajdu nad Zalewem Maczuły przewidziane jest ognisko oraz warsztaty „bezpiecznie nad wodą” które przeprowadzą ratownicy z RWR o/Chełm.
Rajd jest całkowicie bezpłatny ale wymaga rejestracji.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhKIqD_UGiUEFuNR4QEPcLGKOHws037fs0ZIukUaLXfBn9Pw/alreadyresponded?fbclid=IwAR1eyhX_gmCC8lvYBczwN9ZsEy0r23mrAejt_gtivuZtVJrIDdFaQHUAeZI