Nie jesteś zalogowany! W ciągu 600 sekund zostaniesz przeniesiony do rejestracji.

NIE JESTES ZALOGOWANY


Poprzedni temat «» Następny temat
II Wojewodzki Zlot Rowerzystow 29-30 czerwca lub 6-7 lipca
Autor Wiadomość
ewa
Majster
byczeksmyczek

Dołączyła: 29 Maj 2011
Posty: 396
Skąd: Chelm
Wysłany: 2013-07-09, 00:00   

Podziekowania naleza sie Grzechowi, za jego pomoc w zakupach. Dzieki wielkie :clap-anim:
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2013-07-09, 00:12   

no tosz mu prawie samochod polamalismy ;-) ale dobry chlopak pomogł jak bylismy w potrzebie ;-) Ewcia Tobie tez bardzo dziekuje ogolnie wszystkim bardzo zajefajni jestescie a Adrianek nawet mi zmienil kasete :sugoi_anim:

20130706_182159c.jpg
Plik ściągnięto 51 raz(y) 172,43 KB

_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2013-07-09, 16:55   

http://moje.radio.lublin....dia-lublin.html
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
jatulik
Majster


Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 693
Wysłany: 2013-07-09, 18:41   

Impreza super ale jak zwykle pod....alacz zaczyna....
kolego w kamaszach czas wydorośleć!
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2013-07-09, 22:04   

nie ma jaatulik co się obruszać ale o zlocie pisał Super Tydzień, www.chelmonline.pl i Radio Lublin w 2 audycjach ;-) ale mimo wszystko zlot należy zaliczyć do udanych ;-) , pozdro i do następnego kręcenia :toast:
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
jatulik
Majster


Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 693
Wysłany: 2013-07-09, 22:19   

co ma Super Tydzień czy Radio Lublin do gościa, który po raz kolejny zaczyna mącić?
 
 
zs
Majster
ZeteS

Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 522
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-07-09, 22:58   

A mnie się podobało, było naprawdę sympatycznie chociaż połowę trasy zrobiłem solo. Fajnie , że mogliśmy się spotkać z koleżankami i kolegami z innych miast naszego regionu. Szkoda tylko, że tak szybko minęło. Piękne krajobrazy, wspaniali uczestnicy, niesamowity klimat zlotu. Do zobaczenia za rok na kolejnym zlocie . . . :)
P.S. Potwierdzam Ewcia robi zajefajne fotki. :)
_________________
ZeteS
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2013-07-09, 23:17   

roadrunner napisał/a:
pelus zdjec nie moge twoich zobaczyc.zrob cos.a fakt,ze nasze media maja takie swieto w d....swiadczy o ich profesjonalizmie.
oj wiesz co tu gadać faktycznie Bon Ton poleciał w ...... i nie zauważył że obok MK jest tez Zlot którego organizatorem była chełmska grupa, kiedy będzie po raz następny nie mam pojęcia ..... ech szkoda gadac
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
glang
na forum non-stop
glang


Wiek: 48
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 230
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-07-10, 07:26   

apj napisał/a:
roadrunner napisał/a:
pelus zdjec nie moge twoich zobaczyc.zrob cos.a fakt,ze nasze media maja takie swieto w d....swiadczy o ich profesjonalizmie.
oj wiesz co tu gadać faktycznie Bon Ton poleciał w ...... i nie zauważył że obok MK jest tez Zlot którego organizatorem była chełmska grupa, kiedy będzie po raz następny nie mam pojęcia ..... ech szkoda gadac


Przeciez dzisiaj środa i nic nie stoi na przeszkodzie zeby nawet w piatek ukazal sie material ze zlotu !!!
 
 
 
jastasz
Majster


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 478
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-07-10, 09:41   

Grzegorz, podpowiedz to Jarkowi.
 
 
 
jatulik
Majster


Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 693
Wysłany: 2013-07-10, 10:31   

po takich sympatycznych wpisach nic nie trzeba podpowiadac -a swoja droga to może warto rozwazyc ustalenie osoby odpowiedzialnej za dostarczanie informacji do mediów- nie tylko radio jest w Chełmie- nie wystarczy być madralą i krytykować--proponuje niech tym się zajmie roadrunner-on zawsze ma dużo do powiedzenia--będzie miał okazje się wykazac
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2013-07-10, 21:23   

dobra niech już zostanie tak jak było dalej będę pisał po gazetach i dzwonił do radia jak ma z tego znowu wypłynąć jakieś wielkie halo, dzisiaj np znowu dla Radia Lublin udzielałem wywiadu odnośnie naszego zlotu jak i wypadku, przestrzegałem i udzielałem rad odnośnie ubezpieczenia rajdów itp ;-) :sugoi_anim:
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
pinezka
Majster

Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 398
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-07-10, 21:38   

Peluś no to jesteś twarzą i głosem chełmskich rowerzystów :)
i Bóg zapłać za zażeganie sporu.
Amen :)
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2013-07-10, 21:47   

http://www.chelmonline.pl...3%B3w-foto.html
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
Brexit
Majster
adrian


Wiek: 46
Dołączył: 26 Cze 2011
Posty: 331
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-07-10, 22:10   

Oto wierszyk mały oby kapcie wam pospadały. :sugoi_anim: Na drugim Zlocie Rowerzystów się stawiłem.Do grupowego zdjęcia się ustawiłem.Było nas 50-cioro,były: Puławy.Świdnik,Lublin i niezrzeszonych kilkoro. :thumb-up_anim: Podziemia Kredowe były zwiedzane,a rowery przez nas pilnowane.Cała kolumna przez miasto przejechała,choć po drodze była chryjka mała.W Woli Uhruskiej zostaliśmy miło przywitani i drożdżówkami z soczewicą,kapustą i kaszą poczęstowani. :sugoi_anim: Gmina ta jest dla turystów przygotowana,więc rowerzysto wpadaj do niej będzie twa twarz uradowana.Po drodze parę
kapciów po drodze złapali- więc wszyscy sprawdzajcie swe opony - nie bedziem tak często stawali.A ku przestrodze - spójrz w lewo,spójrz w prawo jest bezpiecznie jedż żwawo -lecz z uwagą bo na rowerze jeżdzi się szybko ale z powagą. :coolio_anim: W Sobiborze obóz zagłady zwiedziliśmy i historię tego miejsca usłyszeliśmy.Była wojna i ofiar wiele więc zawitajcie i tam moi przyjaciele.Na ognisku było gitarzystów wielu-był: Wiesław Magda Justyna ,każdy grał inaczej nie było Jankielów.Były także i swawole ale cisza o tym - pisać o tym nie wole . :devil_anim: Grupa była zgodna i zgrana toć wycieczka była udana.Była rybka i pływanie choć było gorąco to w mej pamięci zostanie. :clap-anim: Nasza Ewo ukochana nie klnij po południu i z rana.Możesz klnąć po północy ile masz tylko sił i mocy. :thumb-down_anim: Duże brawa dla Justyny- jest wytrwała, niech zapamiętany zostanie upór tej dziewczyny. :thumb-up_anim: Podróż była dwudniowa,lecz jej wspomnienie w pamięci się nie schowa. :cheers:
_________________
tel.511 597 266 Airwolf (tunning) / Marco Pantani II
rowerzysta niezależny - wielogrupowy ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Zaprzyjaźnione grupy rowerowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM



Reklama





















Gorące tematy