Nie jesteś zalogowany! W ciągu 600 sekund zostaniesz przeniesiony do rejestracji.

NIE JESTES ZALOGOWANY


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: apj
2009-11-24, 22:44
Koszulki - dyskusja otwarta
Autor Wiadomość
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2009-09-30, 21:35   

spokojnie Wojtek, powolutku teraz każdy z nas już wiem ze Valla, zs i ja szukamy sponsorów, jeśli będzie jakiś duży to i może one wyjdą za free albo symboliczna kaskę, więcej będę wiedział jak wrócę do pracy i pokręcę się koło tematu :mrgreen:
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
zs
Majster
ZeteS

Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 522
Skąd: Chełm
Wysłany: 2009-10-01, 07:17   

Wojtek , ja sam namawiałem apejota by te koszulki jednak były dobrej jakości i wizualnie tez by były fajne. A jesli chodzi o wizualna strone to tez napewno bedziemy się lepiej czuc wśród braci rowerowej jak bedzie miła dla oka. Sporo jeździmy i będą dość intensywnie eksploatowane. Rzeczywiscie cena ma duze znaczenie wiec spróbujemy poszukac sponsorów. Jesli ktos naprawde kocha jazde rowerem to napewno cena nie powinna go odstraszyc. Jak wiesz bylismy troszkę wczoraj z Vallą u apejota i udało sie nam wspólnie stworzyc projekt koszulki załaczony wyzej. Jesli bys miał jakies uwagi do projektu to pisz.
Nie było łatwo, dyskusję z Vallą bo potem bylismy juz sami skończylismy w Odlocie po 24 tej, szkoda że nie było z nami Ciebie. Praktycznie omówilismy wszystko.
Duze dzięki dla Apejota i jego zony za bardzo goscinne przyjęcie i bardzo przepraszamy że głośno rozmawialismy i że nie zawsze na temat .
_________________
ZeteS
Chełmska Grupa Rowerowa
Ostatnio zmieniony przez zs 2009-10-01, 08:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2009-10-01, 08:08   

He ha na koniec to już wszyscy mało co mówiliśmy na temat :mrgreen:
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
zs
Majster
ZeteS

Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 522
Skąd: Chełm
Wysłany: 2009-10-01, 08:09   

No tak , to prawda masz racje jak zwykle apejot, ale skoro juz wszystko powiedzielismy wczesniej . . . .
_________________
ZeteS
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2009-10-01, 08:11   

Apj masz wspaniałą żonę-ZS przyłączam się do podziękowań za gościnę. Jak nadmieniali przedmówcy obgadaliśmy wszystko i fakt, że często nie na temat ;-) ...koszulki zostały wybrane i teraz prosimy o akceptację ogółu zainteresowanych. Kto się nie wypowie w temacie niech nie ma później pretensji, że mu się nie podoba wzór ubranka ;-)
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2009-10-03, 11:44   

wstępnie rozmawiałem z Urzędem Miasta o sponsoring , szanse są siedzę nad pismem :-)
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
usagi
nowicjusz

Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: z południa ;)
Wysłany: 2009-10-07, 00:17   

Witam,
Na prośbę kolegi przygotowałam takie 2 wstępne projekty.


pozdrawiam rowerzystki i rowerzystów z Chełmu :)
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2009-10-07, 06:48   

Dzięki piękne Usagi. Poczekamy co powie nasza "brać rowerowa". Jeśli będą jakieś uwagi będę Cię prosił jeszcze o delikatne przeróbki. Zapewne projekty te masz już w formacie .svg wymaganym przez producentów naszych koszulek. Dziękuję za już i proszę o jeszcze. Jak zwykle zawsze można na Ciebie liczyć. Z Freelancerowym pozdrowieniem "We will never forget" ;-)
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2009-10-07, 09:10   

dobra dodam swoje 5 groszy, przód wariant 2 ten bez czerwonego koła , pod herbem napis Chełm, plecy tam gdzie jest logo sądzę że powinien być napis Chełmska Grupa Rowerowa LC24 a pod nią po całej długości ale ukosem adres strony www.lc24.pl , font coś ala kuba ręczny dotyczy jedynie adresu strony , poniżej nie ma tutaj ale są kieszonki na kieszonkach chyba środkowych PGE główny sponsor chyba loga itp ze strony http://www.zke.com.pl/, na rękawkach same loga PGE, pod ręką chyba sam napis CHEŁM, jak to widzicie ?? chociaż jak tak myślę to może być po jednej stronie Chełm po drugiej logo lc24 i Stowarzyszenia które jest właścicielem portalu ale to do dyskusji
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2009-10-07, 09:17   

Tak by było właśnie dobrze. Odpowiednie sugestie ale już na gg przekaże mojej koleżance Usagi
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
usagi
nowicjusz

Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: z południa ;)
Wysłany: 2009-10-07, 11:39   

apj napisał/a:
dobra dodam swoje 5 groszy, przód wariant 2 ten bez czerwonego koła , pod herbem napis Chełm, plecy tam gdzie jest logo sądzę że powinien być napis Chełmska Grupa Rowerowa LC24 a pod nią po całej długości ale ukosem adres strony www.lc24.pl , font coś ala kuba ręczny dotyczy jedynie adresu strony , poniżej nie ma tutaj ale są kieszonki na kieszonkach chyba środkowych PGE główny sponsor chyba loga itp ze strony http://www.zke.com.pl/, na rękawkach same loga PGE, pod ręką chyba sam napis CHEŁM, jak to widzicie ?? chociaż jak tak myślę to może być po jednej stronie Chełm po drugiej logo lc24 i Stowarzyszenia które jest właścicielem portalu ale to do dyskusji


Hej,

1. od sponsora pasuje załatwić logo w krzywych z kolorami z księgi loga.
2. z tego co widzę czciona "ala kuba ręczny" jest darmowa...więc nie ma problemu.


Valla nic się nie martw wsio w krzywych będzie tak jak producent chce:)

pozdrawiam
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2009-10-07, 11:44   

Apj obiecał załatwić logo w krzywych także luzik. Nie wiem jak Ci się Usagi odwdzięczymy. Medale dla [PL] też zrobiłaś super i szkoda tylko, że nie zostały do tej pory przyznane i uroczyście wręczone. Wielkie buziaki za wszystko ;-)
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
usagi
nowicjusz

Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: z południa ;)
Wysłany: 2009-10-07, 11:48   

Valla z medalami to była kupa czasochłonnej roboty, tu to relaks :)
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2009-10-07, 14:50   

Po uwzględnieniu poprawek zaproponowanych przez Apj powstał poglądowy model koszulki...

Oczywiście nie jest to wersja finalna, którą to mam nadzieję zrobi Usagi ;-) . Proponujcie zmiany kolorów napisów, wielkości logo itp. Wszelkie sugestie zostaną wzięte pod uwagę. Special thx for [PL]_Pokrok ;-)
 
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2009-10-07, 14:55   

moja na szybko zrobiona propozycja, podczas rajdu i na forum zapraszam do dyskusji

KOSZULKI ROWEROWE.JPG
Plik ściągnięto 141 raz(y) 31,52 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Zaprzyjaźnione grupy rowerowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM



Reklama





















Gorące tematy