Nie jesteś zalogowany! W ciągu 600 sekund zostaniesz przeniesiony do rejestracji.

NIE JESTES ZALOGOWANY


Poprzedni temat «» Następny temat
CZAS NA JAZDĘ TRENAŻEREM
Autor Wiadomość
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2017-12-17, 20:19   CZAS NA JAZDĘ TRENAŻEREM

ponieważ jest to dla mnie jak i dla wielu nowy temat to podstawiam go pod dyskusję, ja zakupiłem ponoć jutro dojdzie taki oto trenażer https://www.decathlon.pl/...id_8398220.html i jestem bardzo ciekaw swojej z nim pracy, myślę że będzie ciekawie jak dotąd to dla mnie czarna magia. Jakieś podłączenie do neta, treningi które można ściągać z sieci no ale jeśli chce się jakąś formę zrobić to trzeba się pomęczyć, Jestem ciekaw bardzo waszych opinii i podpowiedzi co robić a czego unikać ja jak coś skumam to też się odwdzięczę:-).
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
Darek 2
Majster


Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 313
Skąd: Chełm
Wysłany: 2017-12-18, 13:54   

Dla mnie tak samo jak dla Ciebie jest to nowy temat, niestety nie wypowiem się bo sam nie trenowałem. Jak już dojdziesz co do czego :) to pochwal się swoimi osiągnięciami, może warto będzie rozważyć wszystkie za i przeciw. :)
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2018-01-03, 00:07   

no to teraz możemy pogadać, w sumie jestem po około 2 tygodniach kręcenia no i dla mnie rewelacja, pot cieknie po dupie że aż miło, sprzęt może nie z górnej półki ale łączność z tabletem, telefonem rewelacja na kompie jeszcze nie działa przesył bezprzewodowy. Dołączony do niego jest programik z treningami nic tylko jeździć i jeździć jak na razie rewelacyjne wypełnienie zimowych wieczorów. Z tego co mi mówił Rafał G jest bardzo cichy rolka jest gumowa tak że szumu zbytniego nie robi, dość stabilny ale musiałem dodatkowo dokupić matę pod to wszystkie jak i podstawkę pod przednie koło no i musiałem wymienić tylną oponę bo jest inna do trenażera niż ta co na szosę. Dodatkowo posilam się tabletem a no i uchwyt na niego kupiłem 80 zł w decathlonie zresztą wszystko tam kupiłem poza mata bo nie było w czasie moich zakupów. Wracając do tabletu to skorzystałem teraz z promocji i wziąłem NETFLIXA 1 miesiąc za darmo i oglądam seriale, czas śmiga jak z bata strzelił ogólnie to mocno się bałem a teraz duży plus i jestem zadowolony z zakupu, ogólna cena za wszystko około 1300 zł teraz jest promocja można wszystko łyknąć za jakieś 1100 ;-) . Polecam i jak by ktoś chciał się coś dowiedzieć a ja bym już znał odpowiedź to zapraszam do dyskusji ;-) Poniżej mój sprzęt he he he :cheers: :devil_anim:

20180102_235050 (1).jpg
Plik ściągnięto 26 raz(y) 179,91 KB

_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
bikeme24
nowicjusz

Dołączył: 18 Cze 2019
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-08-27, 10:28   

O super! W deca są jeszcze Tacx, ostatnio testowałem, chce na jesień kupić swój trenażer magnetyczny, bo te rolki troche mnie przerażają. Ktoś testował Tacxa?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Zaprzyjaźnione grupy rowerowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM



Reklama





















Gorące tematy