Nie jesteś zalogowany! W ciągu 600 sekund zostaniesz przeniesiony do rejestracji.

NIE JESTES ZALOGOWANY


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: apj
2009-11-24, 22:44
Koszulki - dyskusja otwarta
Autor Wiadomość
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
  Wysłany: 2009-09-27, 16:29   Koszulki - dyskusja otwarta

Ponieważ coraz więcej osób zaczyna wspominać o koszulkach, które by nas w jakiś sposób wyróżniały a jeździmy przecież po całej Polsce, na szybko zrobiłem projekt - propozycję. Myślę że koszulki powinniśmy zakupić sami no chyba że znajdzie się jakiś sponsor (było by miło) o nadruk herbu wystapię do władz Miasta może sie uda (mam nadzieję) o tylną część czy nazwę portalu wystapie o dofinansowanie do Zarządu Chełmskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych (może też się uda troszkę uszczuplić budżet ChSIS) tekst na rękawku będzie wykonany chyba metodą flock ponieważ każdy będzie chcial mieć inny (tam nie trzeba robić matrycy)a naniesiony na jakiś delikatny nie sztuczny materiał który będzie naszyty na rekawek, tak mi się wydaje że powinno być spoxik, proszę o swoje opinie i propozycje

koszulka.jpg
Plik ściągnięto 130 raz(y) 24,78 KB

Ostatnio zmieniony przez Doman 2011-09-25, 06:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zs
Majster
ZeteS

Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 522
Skąd: Chełm
Wysłany: 2009-09-27, 16:59   

Nie no Paweł propozycja projektu spoxic, trzeba by się rozejrzeć za dobrymi jakościowo koszulkami o przyjemnej kolorystyce. Nie wiem ale może nazwijmy maszą grupę jakoś, w sumie jeżdzimy sporo razem i tak mi sie wydaje , że powinnismy przyjąć nazwe a docelowo może powołać klub rowerowy czy coś w tym rodzaju, co myślicie o tym
_________________
ZeteS
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2009-09-27, 18:52   

fajne koszulki tylko obawiam się że gdybyśmy chcieli tyle zrobić zadruku to by nas wyniosło troszkę drogo, wtedy nie każdego było by stać , ale tutaj mogę się mylić, co do propozycji zs to oczywiście możemy powołać jakiś ale chyba nie formalny klub i przypiąć się do kogoś bo jeśli zawiążemy stowarzyszenie lub klub to wchodzi dużo papierów, kwitów, składki itp chyba że będzie ktoś sie tym zajmował za free, chyba lepsza formą była by jednak grupa nie formalna działająca np przy stowarzyszeniu ChSIS i nazywała się lc24, wtedy jest strona ma kto prowadzic kwity itp ale to pod rozwagę :mrgreen:
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2009-09-27, 19:08   

tylko mnie nie zrozumcie źle ze jakoś chce to zagarnąć czy mieć władze nad wszystkim, po prostu nawet do pisania projektów na rajdy ChSIS ma już doświadczenie i inne tam pierdoły, boje się tylko abyśmy się nie porozbijali na grupki, dlatego moja propozycja to taka grupa nieformalna , oczywiście jeśli będzie wola zrobienia klubu i będą osoby chętne w nim działać to się do niego piszę,pozdro
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2009-09-28, 06:20   

najtańsze a wmiarę dobre znalazłem takie jak ma Świdnik :-) , podaję link http://stoor.istore.pl/pl/koszulki-rowerowe
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
zs
Majster
ZeteS

Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 522
Skąd: Chełm
Wysłany: 2009-09-28, 06:28   

Nie wiem ale jakas troche jak dla mnie za mdła, powinna b yc chyba jakas żywsza mam na mysli kolory
_________________
ZeteS
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2009-09-28, 09:06   

Jestem również za bardziej kolorowymi koszulkami...Pomysł Wojtek jest warty realizacji. Tylko kierowcy będą znów nieszczęśliwi, że Chełm zakorkowany jak ostatnio w sobotę to było. I tak ciężko czasami przejechać przez nasze miasto a tu dojdzie im "walka" z rowerzystami. Może zmobilizuje to nasze władze by stworzyły ścieżki rowerowe po których można się bezpiecznie poruszać. Te, które mamy są beznadziejne...wysokie krawężniki, źle ułożona kostka no i piesi wałęsający się po nich. Trzeba zmienić mentalność ludzi by uważali gdzie chodzą. Kilka razy zwracałem uwagę policjantom patrolującym miasto by pouczali pieszych chodzących po ścieżkach rowerowych. Strach pomyśleć co się może stać gdy rozpędzony rowerzysta wpadnie na 2-3 letnie dziecko idące z bezmyślną mamą po ścieżce rowerowej.
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2009-09-28, 18:46   

oczywiście zgadzam się że koszulki powinny być bardziej kolorowe , nawet oglądałem taką stronę, koszulki prześliczne tylko już nie damy rady wstawić jakiś własnych napisów chyba że potem inna metodą wszyjemy na rękawkach, pojedyncza koszulka kosztuje w okolicy 150 zł, cudna a gdybyśmy zamawiali większą ilość to 124 zł szt, podaje link http://www.inkdividual.com/ , proszę sobie zrobić symulacje :mrgreen: a co do masy krytycznej to nie wiem z założenia jest to "Masa Krytyczna – nieformalny ruch społeczny, polegający na organizowaniu spotkań maksymalnie licznej grupy rowerzystów i ich wspólnym przejeździe przez miasto. Spotkania te odbywają się pod hasłem "My nie blokujemy ruchu, my jesteśmy ruchem" i mają na celu zwrócenie uwagi władz i ogółu społeczeństwa na zwykle ignorowanych rowerzystów." no i tutaj mam trochę zgrzyt jako radny RM wiem że nigdy wcześniej nie było robionych tyle ścieżek co teraz, jakie są to są, temat na następną dyskusję , w chwili obecnej mamy na Al. 3 maja, I AWP cała, w planach jest Wojsławicka, może w tym roku dodatkowo ruszy Hrubieszowska, wiem tez że jest znowu podnoszony temat zagospodarowania Uherki tam też chyba ma być traska, tak że nie wiem czy ma sens, oczywiście idea pokazania że tez jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego jest jak najbardziej warta uwagi, dobra bo się rozpisałem Wojtek możemy coś takiego robić lub w tym stylu dla pokazania że jesteśmy i ilu nas jest , po czymś takim jako nieformalna grupa możemy złożyć jakieś swoje propozycje co do np dbania czy technik robienia tras rowerowych, nasze pokazanie siły poprzez ilość ma coś wnieść dlatego możemy doprowadzić do dialogu społeczności rowerowej z władzami Miasta, jak przesadziłem to piszcie :mrgreen:
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
zs
Majster
ZeteS

Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 522
Skąd: Chełm
Wysłany: 2009-09-29, 06:47   

apejot, wydaje mi się , że koszulko powinny być jednak interesujace bo będziemy w nich jakis czas jeździć i bedzie nam przyjemnie jesli beda i dobre jakościowo i i wizualnie atrakcyjne. Mysle że wykonanie napisu LC24 i logo chełma na koszulce oraz np nazwiska na rekawku nie bedzie ani strasznie drogie aini specjalnie trudne technologicznie do wykonania przez firmy zajmujace sie tym. Wazne , że bysmy wszyscy mieli jakąś nazwe jakiś znak rozpoznawczy może to byc własnie i "LC24"
Mysle że więcej nie ma sensu nic drukowac na koszulkach.
Zapraszam do dyskusji i wypowiadania sie pozostałych kolegów i kolezanki. Dziwne , ze jak dotad nie zabrały głosu dziewczyny które z nami jeżdżą a prezecież chodzi o "CIUCH". dziewczyny do boju.
_________________
ZeteS
Chełmska Grupa Rowerowa
Ostatnio zmieniony przez zs 2009-09-29, 07:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zs
Majster
ZeteS

Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 522
Skąd: Chełm
Wysłany: 2009-09-29, 07:01   

Apejot mysle , że jako Radny jestes troche przewrażliwiony politycznie odnośnie tego co piszesz na temat przejazdu Masy Krytycznej przez miasto. Ma to na celu nie krytyke władz miasta za brak sciezek rowerowych bo ich jest rzeczywiście jak na lekarstwo pomimo że od siedmiu lat zaczeto je budowac i ich pomału przybywa ale zwrócenie uwagi kierowcom pieszym społeczeństwu lokalnemu , że rowerzysci stanowia coraz bardziej znaczaca grupe uczestników ruchu. By kierowcy baczniej zwracali uwage na rowerzystów i podniesli swoja kulture ruchu na drogach gdzie nie ma wytyczonych sciezek rowerowych , by piesi nie chodzili nagminnie po sciezkach rowerowych co grozi wypadkiem a ja nigdy nie zauwazyłem by straz miejska czy policja zwróciła kiedykolwiek uwage pieszemu poruszajacemu się po ściezkach rowerowych czesto nawet z dziecmi w wózkach. Ja rozumiem , że Wojtkowi chodzi własnie o takie podejście do tematu. Moim zdaniem pomysł Wojtka jest jak najbardziej godny rozwazenia jesli juz nie wtym roku bo sezon sie kończy to napewno w roku przyszłym moglibysmy rozpoczac i dołaczyc do kilkudziesieciu miast i miasteczek w Polsce który taki przejazd cyklicznie organizują.
Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Masa_Krytyczna
_________________
ZeteS
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
zs
Majster
ZeteS

Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 522
Skąd: Chełm
Wysłany: 2009-09-29, 08:43   

zs napisał/a:
Apejot mysle , że jako Radny jestes troche przewrażliwiony piszesząc na temat przejazdu Masy Krytycznej przez miasto. Ma to na celu nie krytyke władz miasta za brak sciezek rowerowych bo ich jest rzeczywiście jak na lekarstwo pomimo że od siedmiu lat zaczeto je budowac i ich pomału przybywa ale zwrócenie uwagi kierowcom pieszym społeczeństwu lokalnemu , że rowerzysci stanowia coraz bardziej znaczaca grupe uczestników ruchu. By kierowcy baczniej zwracali uwage na rowerzystów i podniesli swoja kulture ruchu na drogach gdzie nie ma wytyczonych sciezek rowerowych , by piesi nie chodzili nagminnie po sciezkach rowerowych co grozi wypadkiem a ja nigdy nie zauwazyłem by straz miejska czy policja zwróciła kiedykolwiek uwage pieszemu poruszajacemu się po ściezkach rowerowych czesto nawet z dziecmi w wózkach. Ja rozumiem , że Wojtkowi chodzi własnie o takie podejście do tematu. Moim zdaniem pomysł Wojtka jest jak najbardziej godny rozwazenia jesli juz nie wtym roku bo sezon sie kończy to napewno w roku przyszłym moglibysmy rozpoczac i dołaczyc do kilkudziesieciu miast i miasteczek w Polsce który taki przejazd cyklicznie organizują.
Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Masa_Krytyczna
_________________
ZeteS
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
Mich@ł
Majster
We will never forget


Wiek: 54
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1513
Skąd: Chełm
Wysłany: 2009-09-29, 09:42   

W temacie "naszych" dziewczyn to nie znam zdania większości z nich ale zdanie Marysi znam (dziwne, że jeszcze nie zalogowała się tu i nie stworzyła swojego profilu). Jej zdaniem koszulka powinna mieć dość wysoką stójkę by chronić szyję przed zimnem i wiatrem. Kolory preferowane to czerwono-czarno-białe...będą jak to mówi pasowały jej do malowania roweru (Merida Kalahari 550), a dla kobiet to dość ważna o ile nie najważniejsza kwestia. Nie poddaje pod dyskusję kwestie materiału z jakiego ma być zrobiona bo akurat to jest sprawą oczywistą. Na plecach może byśmy zamówili jakiś obrazek cyklisty a pod nim napis www.lc24.pl
_________________
Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2009-09-29, 19:21   

co do koszulek to chyba zamówimy w http://www.inkdividual.com/ proszę sobie posprawdzać i porobić projekty, osoby zainteresowane spotkają się w jednym miejscu zrobimy projekt i wyślemy ja najpierw do nich zadzwonię dowiem się coś bliżej tematu, koszulka będzie kosztowała 129 pln (drogo zdaję sobie sprawę ) postaram się o jakiś sponsoring i każdy z was też może jak ma jakieś możliwości, oczywiście w zamian dla sponsora możemy na koszulce zamieścić np na tylnej kieszeni logo jego firmy, czy coś w tym stylu, napiszcie co wy na to
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
zs
Majster
ZeteS

Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 522
Skąd: Chełm
Wysłany: 2009-09-29, 19:25   

Zgadzam się z Wójtkiem w 100% i w temacie "masy" i w temacie koszulek
_________________
ZeteS
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2009-09-30, 18:40   

projekt wydumany z Vallą i ZS oczywiście na wszystko pojdą napisy, herb, nazwa grupy itp, proszę o opinie :-)
proszę kliknąć na fotę :-)

koszulka.jpg
Plik ściągnięto 150 raz(y) 19,14 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Zaprzyjaźnione grupy rowerowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM



Reklama





















Gorące tematy