Nie jesteś zalogowany! W ciągu 600 sekund zostaniesz przeniesiony do rejestracji.

NIE JESTES ZALOGOWANY


Poprzedni temat «» Następny temat
Kupno roweru
Autor Wiadomość
jatulik
Majster


Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 693
Wysłany: 2013-07-26, 09:13   

chłopie wyluzuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






post moderowany
 
 
Doman
Administrator
modelist-konstruktor


Wiek: 55
Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 787
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-07-26, 09:15   

O właśnie, porozmawiajmy jak na prawdziwych polaków przystało, czyli przy :beer:



post moderowany
 
 
 
xyz
Majster


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 573
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-07-26, 09:26   

dzisiaj jest okazja :cheers: jestem wyluzowany jak nigdy.przemysl swoje wpisy.milego dnia.




post moderowany
 
 
Doman
Administrator
modelist-konstruktor


Wiek: 55
Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 787
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-07-26, 09:28   

Słuchajcie... cała ta nasza kłótnia jest bezcelowa, więc ją przeniosłem w bezpieczne miejsce. Mamy tu doradzać i na tym poprzestańmy.





post moderowany
 
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2013-07-26, 09:32   

Panowie juz wszystkim się znudziło wasze zachowanie ostrzegam że jesli dalej będziecie nadużywali dobrych manier pisania na forum jako [b]moderator będę zmuszony do całkowitego zablokowania waszych kont, poniżej link do ogólnie przyjętych zasad:[/b]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta
a to coś dla was Panowie:
Kłótnia internetowa (flejm) (ang. flame war, flaming) zwana czasem „wojną na obelgi” to seria wiadomości celowo wrogich lub obraźliwych wysyłanych na grupę, listę dyskusyjną czy forum dyskusyjne. Jest to jedno z największych pogwałceń netykiety.

Najczęściej „wojna” zaczyna się od drobnej różnicy poglądów dwóch użytkowników, z których żaden nie zamierza odstąpić od swojego zdania. Wyraźna jest eskalacja agresji – zaczyna się od drobnych uszczypliwości, kończy zaś na poważnych obelgach i zniewagach. Psychologowie tłumaczą tak wysoki poziom agresji tych wypowiedzi przekonaniem o anonimowości użytkowników Internetu. Prowadzi to do odrzucenia – hamujących ich w analogicznej sytuacji w realnym świecie – norm społecznych, co owocuje brakiem poczucia odpowiedzialności za napisane wypowiedzi. Dla wielu ludzi Internet bywa też miejscem odreagowania skrywanych frustracji.
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
jatulik
Majster


Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 693
Wysłany: 2013-07-26, 09:53   

Z tego wnoszę, że nie mogę pisać swojego zdania na forum bo zaraz Wojtek będzie je torpedował- z zasady że to mój wpis- stąd też pozostawiam to miejsce dla jedynie słusznych, nieobraźliwych wpisów Wojtka.




post moderowany
 
 
Doman
Administrator
modelist-konstruktor


Wiek: 55
Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 787
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-07-26, 10:01   

Panowie porozmawiajmy o tym po masie przy :beer:
 
 
 
xyz
Majster


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 573
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-07-26, 10:23   

przepraszam wszystkich,ktorych dzis czyms obrazilem.podkreslam jednak,ze nie jestem zaczepny.pozdrawiam jatulika i wszystkich forumowiczow,rowniez tych,ktorym chcialem doradzic,pomoc w kupnie roweru.jeszcze raz przepraszam. :cheers: :beer:



post moderowany
 
 
zs
Majster
ZeteS

Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 522
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-07-26, 11:00   

a ja sie zgadam z Domanem , mądrego to i przyjemnie posłuchać :)
_________________
ZeteS
Chełmska Grupa Rowerowa
 
 
Doman
Administrator
modelist-konstruktor


Wiek: 55
Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 787
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-07-26, 12:14   

Wracając do sedna sprawy.... moim zdaniem lepszym rozwiązaniem będzie rower na 29". Jest on bardziej uniwersalny. Jazda na asfalcie czy w terenie jest bezproblemowa, jedyny mankament (jak dla mnie) to jazda na prostej przy prędkości dochodzących do 50 km/h, szybciej jechać się nie da bo ... brakuje przełożeń
 
 
 
xyz
Majster


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 573
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-07-26, 13:37   

to prawda.29 jest bardziej uniwersalny jesli chodzi o teren,po ktorym chcemy sie poruszac.moim nastepnym rowerem bedzie wlasnie 29-er. :thumb-up_anim:
 
 
miss
stały bywalec
MICHAŁ


Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 143
Skąd: zeWSI k/CHEŁMA
Wysłany: 2013-07-29, 12:03   

szelak napisał/a:
No i w tym problem że nie ma gdzie się przymierzyć do tego roweru no i jaki rozmiar ramy. 50 cm? Mam 176 cm wzrostu. Od krocza do podlogi 81 cm.W Chełmie rower jest nieosiągalny wiec zostaje tylko zakup przez internet a co jeśli okaże się ze rama jest za duża/mała
witam
to ma być rower na szose/szutry czy typowe mtb ??

a dlaczego nie poszukać uzywki 1-2 letniej w idealnym stanie za pół ceny??

na taki wzrost rower crosowy/treking powinien mieć 19-20"
a mtb 29" ramę o rozmiarze 17-18"
 
 
Aaapap
Majster


Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 722
Wysłany: 2016-04-17, 06:32   Sprawa niszowa, ale ...

....może w przyszłości ktoś ... coś:
https://przygodairower.pl/2016/02/08/przygoda-fatbike-epizod-1-wybor-sprzetu/
Pozdrawiam
--
Государство существует не для того,что бы на земле был рай, а для того,что бы на земле не было ада. - философ Николай Бердяев
 
 
koziolek
nowicjusz


Dołączył: 29 Cze 2016
Posty: 7
Skąd: Dąbrówka
Wysłany: 2016-09-30, 09:30   

Witam, prosz o rade. Chcę kupić dwa rowery: dla siebie i narzeczonej. Który będzie najlepszy http://www.ceneo.pl/Rowery ? Rowery chcemy na taki wycieczki po blizszej okolicy: przede wszystkim na słabo uczeszczne drogi asfaltowe, ale tez na drogi lesne. W cenie najlepiej ok. 2 tys za rower.
 
 
piotr.b
stały bywalec

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 157
Skąd: Chełm
Wysłany: 2017-03-08, 14:06   

Gdzie w Chełmie można kupić jakieś dziecięce rowery po taniości? Takie do 7-10 lat.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Zaprzyjaźnione grupy rowerowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM



Reklama





















Gorące tematy