Trening rowerowy
Odpowiedz do tematu

:
Dzięki wszystkim za wspólna kąpiel w basenie no i oczywiście pod prysznicem "zobaczyć minę kolegi pod prysznicem jak mu wypada mydło z rąk a on jest w towarzystwie dwóch nieznajomych - bezcenne jak mastercard " :confused_anim: a tak na poważnie to proponuję chodzić na 20 bo dzisiaj było bardzo ciasno o 19 wiec do zobaczenia jutro o 20, pozdro :cheers:

Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
:
Również dzięki za kąpiel. Dziś już lepiej się pływało niż w poniedziałek ale faktycznie ludzi za dużo było. Nie wiem czy jutro będę ale jak coś to o 20 jak Apj pisał. W soboty i niedziele też można na basen chodzić? Wczoraj lekarz pozwolił jeździć na rowerze. Na początek mam próbować delikatnie i po płaskim. Basen podobno rozrusza to nieszczęsne kolano i mam pytanie z tym związane-ile razy w tygodniu możemy korzystać z basenu?

Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
:
Kto dzisiaj na 20-tą na basen śmiga?

Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
:
Kilka osób się wybiera, ale Ty nie za często :-D

:
Się pracuje to czasu brak lub siły.

Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
:
ja byłem na 19 i mocno ciasno było tak że najlepiej przychodzić na 20 :sugoi_anim:

Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
:
Na 20-tą luzik był. Było nas tylko dwóch.

Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
:
ponoć byłeś z kobietą to jak dwóch ?? o czymś nie wiem ?? :hahaha:

Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
:
Dwóch kręcących, a kobieta cóż - mam nadzieję, że w tym sezonie do nas dołączy. Ma silną motywację i chęci ;-)

Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
:
Idę dzisiaj na 20 na basen jak ktoś ma ochote na wspólną kapiel to zapraszam :lets_sin-anim:

:
A dziś ja na 20 idę - ktoś chętny z wujkiem miśkiem się popluskać? :-P

Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
:
ja chyba zawitam coś troszkę mnie puszcza choroba tak że chyba będę :)

Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
:
Dzięki za wspólne pluskanie. Odnowa i CHGR w 100% opanowały dziś basen :sugoi_anim:

Rower: Cube Nature 2010 Przebieg: 10000 km
Chełmska Grupa Rowerowa
:
Dzisiaj na basenie robiłem za singla.

:
No i zakończyliśmy nasze wspólne basenowe pluskanie. Było nas czworo: Ania, Wieśków dwóch i ja. Podziękowania dla Pawła za umożliwienie wodnego treningu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.