Nie jesteś zalogowany! W ciągu 600 sekund zostaniesz przeniesiony do rejestracji.

NIE JESTES ZALOGOWANY


Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisywanie naszych wycieczek Endomondo itp
Autor Wiadomość
tomek08
bardziej zorientowany niz inni
poziomek


Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 94
Skąd: Chełm
Wysłany: 2016-03-12, 22:03   Zapisywanie naszych wycieczek Endomondo itp

Witam sporo jeżdżę i chcę pewnie jak większość z nas mieć te wycieczki gdzieś zapisane z archiwizowane żeby potem w zaciszu domowym a to sobie przejżeć mapkę a to zobaczy ile przejechałem itp. Do tego celu jak większość rowerzystów używam smartfona i jakiejś lepszej lub gorszej ulubionej aplikacji. Jedziemy sobie smart fon w kieszeni potem wracamy do domu i co znowu nasz smartfon zgubił sygnał i trasa się nie zachowała i piorun nas strzela krew nagła zalewa:( Wielu ekspertów mówi że to wina jakości GPS w naszym smartfonie pogody itp myślę no cóż przyszło sie tylko z tym pogodzić. Ale gdzieś przeglądając neta ktoś na ten problem polecał aplikację na androida poprawia ona pracę GPS w naszym smartfonie myślę sobie Eeee tam pewnie nic to nie da. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androits.gps.test.free&hl=pl Zainstalowałem i o dziwo smartfon złapał momentalnie fixa w mieszkaniu gdzie nieraz na podwórku miał problemy, po zainstalowaniu tej aplikacji nie zdarzyło mi się że trasa mi się nie zapisała bo smartfon zgubił sygnał GPS Aplikacja ta powinna pracować w tle to znaczy włączamy tą aplikację znajduje nam pozycje potem włączamy naszą aplikację do rejestrowania trasy Endomondo Navime itp polecam. Oczywiście po wycieczce aplikację trzeba wyłączyć żeby nie żarła nam baterii :)
_________________
https://plus.google.com/u/0/102173149240501213653
 
 
 
apj
Majster
Hardcorowy Koksik


Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3756
Skąd: Pokrówka
Wysłany: 2016-03-12, 22:20   

Ciekawe trzeba sprawdzić chociaż juz od dłuższego czasu biegam i teraz jeżdzę z garminem No ale czasami muszę mieć alternatywę dzięki za link może się przyda 😄
_________________
Jazda rowerem to tylko z ChGRem ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Zaprzyjaźnione grupy rowerowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM



Reklama





















Gorące tematy